اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۴۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴

این روزها بسیاری از افراد با این دید به فعالیت اقتصادی نگاه می کنند، که تنها راه رسیدن به موفقیت داشتن ثروت و پولی زیاد است. این دسته از افراد معمولا به تلاش کردن اعتقاد زیادی ندارند و همیشه شرایط را عامل اصلی عدم موفقیت خود می دانند. شاید این طرز تفکر به دلیل وجود کسانی باید که از طریق روابط خود توانسته اند به جایی برسند و خودشان را در بین افراد برتر مطرح کنند. اما آیا همه افراد و مدیران مطرح و شناخته شده اینگونه هستند؟ آیا در شرایط کنونی کشور این امکان وجود دارد که با تلاش به موفقیت رسید؟

در جواب به این سوالات می توان به زندگی یکی از مدیران موفق و جوان به نام دکتر میثم شکری ساز نگاه کرد. وی از نمونه مدیرانی است که در جوانی و با تکیه به نیروی اراده و تلاش خود توانسته است نام خود را در کنار مدیران موفق و برتر قرار دهد. بررسی عملکرد این مدیر جوان نشان می دهد که با کمک مهارت و توانایی و باور داشتن خود نیز می توان به موفقیت رسید. گر چه مسیر موفقیت برای افراد خود ساخته چندان کار ساده ای نیست، اما هستند افرادی که در عمل نشان می دهند که این کار غیر ممکن هم نیست.

ماجرای جعل مدرک و کلاهبرداری چیست؟

از آنجایی که حوزه اصلی فعالیت دکتر میثم شکری ساز آموزش است، وبسایتی که بدون مجوز و به صورت غیرقانونی مدارک جعلی معادل دانشگاهی ارایه می کرد و برای فریب مردم با سو استفاده از آدرس وبسایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری (www.msrt.ir) اقدام به تبلیغات گسترده کرده بود، اکاذیبی در مورد فعالیت های علمی برخی از کارآفرینان برجسته آموزشی کشور از جمله آقای میثم شکری ساز توسط این وبسایت منتشر شده بود که به تشخیص مقام محترم قضایی به دلیل انتشار محتوای مجرمانه به دستور شعبه شانزدهم بازپرسی اصفهان و ریاست کار گروه مصادیق محتوای مجرمانه و شکایت آقای میثم شکری ساز وبسایت msrt.com فیلتر شد.


در روزگاری که برخی از جوانان در انتظار این هستند که کسی برای آنها کاری بکند و با وجود داشتن توانایی در زمینه های مختلف حاضر نیستند دست به تلاش بزنند و رویاهای خود را دنبال کنند، وجود جوانان موفقی مانند دکتر میثم شکری ساز می تواند برای بسیاری ار افراد انگیزه بخش باشد تا ببینید که با تلاش و خودباوری خود نیز می توان موفق بود. اما با این حال، افراد دیگری هم هستند که به جای الگو قرار دادن افراد موفق تصور می کنند با تهمت زدن می توانند دست به اخاذی بزنند و از این راه به پول و درآمد برسند.

میثم شکری ساز کلاهبردار است؟ گسترش نیوز بررسی می کند

تخریب چهره افراد موفق و شناخته شده کار جدیدی نیست و همیشه افرادی پیدا شده اند که یا بنا به دلیل شخصی و یا با هدف گرفتن پول و اخاذی این کار را انجام می دهند. در این میان دکتر میثم شکری ساز نیز مورد حمله برخی از این افراد قرار گرفته است که البته تا کنون با پشتیبانی قانون توانسته حکم لازم برای برخورد با این افراد را بگیرد.

دکتر میثم شکری ساز کیست؟

میثم شکری ساز متولد سال 1365 در اصفهان است. وی پس از پایان تحصیلات دوره دبیرستان در رشته مهندسی صنایع مشغول به تحصیل می شود و پس از فارغ التحصیل شدن در مقطع کارشناسی، رشته MBA در دانشگاه امیر کبیر و اشتنبایس آلمان را انتخاب می کند و به تحصیلات خود در این زمینه ادامه می دهد، وی در حال حاضر دارای تحصیلات دکتری در رشته مدیریت کارآفرینی است. در همین دوران تصمیم می گیرد که کسب و کار خود را راه اندازی کند و از آنجایی که به آموزش علاقه ویژه ای دارد، ارائه آموزش به افراد علاقمند به یادگیری را انتخاب می کند.


اما کار او یک تفاوت اصلی با سایر آموزش ها داشت و آن شیوه آموزش بود. وی شیوه آموزش مجازی را برای ارائه آموزش به افراد علاقمند انتخاب و موسسه آموزش مجازی پارس را راه اندازی می کند. پس از طی فراز و نشیب های این راه و گذشت یک دهه از فعالیت وی ، در حال حاضر این موسسه برترین آموزشگاه مجازی در ایران محسوب می شود و توانسته است به افراد زیادی در بالا بردن سطح سواد و دانش خود خدمت کند.

حوزه فعالیت دکتر میثم شکری ساز تنها به این حوزه محدود نبوده و وی از برجسته ترین مشاوران کشور در حوزه ی مدیریت ، ارتباطات ، بازاریابی و منابع انسانی است و تا کنون ده ها کتاب در زمینه های متنوع مدیریتی و بازاریابی ترجمه و به جامعه علمی کشور ارائه کرده است. ایشان دارای لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، دانشگاه صنعتی اصفهان ، دانشگاه اصفهان ، دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف است. وی مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی با همکاری معاونت محترم رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و شرکت ملی پست می باشد. میثم شکری ساز یک سخنران انگیزشی ، نویسنده آثار مدیریتی و قهرمان بازی شطرنج بوده است.

علاوه بر موارد ذکر شده وی دارای سوابق پژوهشی و ارائه مقالات مختلف در سطح داخلی و بین المللی است. دکتر میثم شکری ساز نمونه یک جوان پویا و توانمند است که به جای دیدن کاستی ها و گله و شکایت از کمی ها و کاستی های موجود توانسته یک کارآفرین برتر باشد و مسیر موفقیت را به خوبی طی کند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار