تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۶۲۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۸
معاون اقتصادی استانداری خوزستان:
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی، توسعه منطقه ای و امور بین الملل استانداری خوزستان گفت: تلاش فرماندار شوش در زمنیه جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان قابل تقدیر است
معاون اقتصادی استاندار خوزستان: تلاش فرماندار شوش در زمنیه جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی قابل تقدیر است
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی، توسعه منطقه ای و امور بین الملل استانداری خوزستان گفت: تلاش فرماندار شوش در زمنیه جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان قابل تقدیر است.
سیدعلی بحرینی در حاشیه بازدید از طرح های اقتصادی و تولیدی شهرستان شوش افزود: با تلاش های بسیار خوب مسوولان شهرستان خصوصا فرماندار شوش اقدامات بسیار خوب و بعضا منحصر به فردی در زمینه های اقتصادی در شهرستان شوش شروع شده است.
معاون اقتصادی استاندار خوزستان همچنین گفت:وجود نیروی جوان تحصیل کرده در کنار ظرفیت هایی چون زمین خوب ، آب و هوای مناسب این مزیت را به شهرستان شوش داده تا با برنامه ریزی و حمایت مجموعه مدیریت شهرستان نقش بسزایی در اقتصاد استان خوزستان ایفاد کرد.
بحرینی به اجرای طرح های گلخانه ای در شوش به همت جوانان تحصیل کرده این شهرستان اشاره کرد و گفت:جوانان این شهرستان با احداث مراکز گلخانه ای تولید گل هلندی در این منطقه کار غیر ممکن را ممکن کردند.
وی ورود بخش خصوصی به عرصه های نو در تولید از جمله پرورش ماهیان خاویاری ،کارخانه تولید MDF همچنین پرورش گل هلندی را بیانگر ظرفیت بالای شهرستان شوش در زمینه های مختلف برشمرد و گفت:کارهای خوب و منحصربفردی در شهرستان شوش در راستای تولید و اشتغال آغاز شده که نیاز به حمایت دارند.
بحرینی گفت:با اجرای این طرح ها در شهرستان شوش شاهد تحول خوبی در عرصه تولید و اشتغال در استان خوزستان خواهیم بود.
رضا نجاتی فرماندار شهرستان شوش نیز با تشریح طرح های در دست اجرا و پیگیری در بخش صنعت ، کشاورزی و تولید در این شهرستان گفت:حمایت مجموعه مدیریت استان خوزستان نقش مهمی در به ثمر نشستن این طرح ها دارد. 
وی اولویت نخست شهرستان شوش را کارآفرینی و رونق بخشیدن به کسب و کار عنوان کرد و گفت: حل مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی نیز مورد توجه مجموعه مدیریت این شهرستان می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار