تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۲۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
ارزش راهپیمایی "روز جهانی قدس" را چه ساده پایین آوردند! گویی جامعه فقط متعلق به این گروه اقلیت است. چه راحت به رئیس جمهور کشور ، پرخاش کردند، تهمت زدند، چه راحت و زشت، رئیس جمهور یک ملت را با ضد انقلاب فراری مقایسه کردند. چه راحت شعار دادند و رفتند!
صادق سامانی

می خواهم از رفتارها و قوانین موجود در جامعه منحرف شوم! می خواهم انتظارات و هنجارهای  جامعه را زیر پا بگذارم! می خواهم حرکت ناروا و غیر قابل قبول در جامعه انجام دهم! ساحت ها و شخصیت ها را زیر پا بگذارم! می خواهم با توهین و برچسب به مخالفان خود حمله کنم!  می خواهم الگوی انحرافی را در جامعه گسترش دهم! می خواهم قداست ها و ارزش ها را به ویرانه ای تبدیل کنم! 

هنجار کیلویی چند! زنده باد ناهنجاری! زنده باد تاختن به جامعه مدنی و ارزشی! زنده باد منحرف! مرده باد مخالف! آری! ساز طغیانگر، نوای افراطی، گروه ناسازش، گروه خودسریسم، گروه منحرف در جامعه چقدر نازیبا و زشت است، افکار این گروه خشن را می بینید! می بینید چه راحت قداست و ارزش یک روحانی یک طلبه را زیر سوال می برند! می بینید بر هر ارزشی می تازند و هر عمل زشتی را چگونه در جامعه ترویج می دهند!

تمایل خودسرها بر قانونِ بی قانونی است، بر زیر پا گذاشتن مقررات حاکم بر جامعه  است، بر رعب و وحشت و ایجاد ناآرامی بنا شده است، بر برداشت سطحی از دین و جامعه مدنی شکل گرفته است، بر بی ارزش جلوه دادن ارزش ها، استوار است.

ارزش راهپیمایی "روز جهانی قدس" را چه ساده پایین آوردند! گویی جامعه فقط متعلق به این گروه اقلیت است. چه راحت به رئیس جمهور کشور ، پرخاش کردند، تهمت زدند، چه راحت و زشت، رئیس جمهور یک ملت را با ضد انقلاب فراری مقایسه کردند. چه راحت شعار دادند و رفتند!

خوب بهانه ای دست بوق های رسانه ای خارجی دادند! همان رسانه هایی که وقتی داعش جنایتکار هموطنان عزیز را به شهادت رساندند، شادی و خوشحالی سر دادند، مرحبا به شما که جزء تهمت و افترا چیزی در چنته ندارید! 

دیروز اگر به لاریجانی در قم حمله کردید! اگر به ناطق نوری در مشهد تاختید! امروز اگر به حسن روحانی در راهپیمایی "روز جهانی قدس" بی پروا شعار می دادید، ناشی از ضعف در گفتمان و رفتارتان است! انسان ضعیف النفس ناسزا می گوید! انسان غیر عقلانی تهمت و افترا می زند! انسانی که هیچ راهی برای اثبات خویش ندارد از هر راهی برای انکار دیگران استفاده می کند.

آری! امروز اگر دولت اعتدال و شخص حسن روحانی مورد هجمه اندک بدخواهان داخلی قرار گرفت نباید ناراحت بود، میبایست خوشحال شد، چون موفقیت دولت اعتدال و حرکت رو به رشد دولت یازدهم و دوازدهم در نزد عده ای قابل هضم نیست، این برخورد ها نشان از آن دارد که دولت در مسیر توسعه قرار دارد و دست کاسبان تحریم را بطرز بدی از سفره بیت المال کوتاه شده است.

امروز موفقیت و تعامل دولت اعتدال همچون خاری در چشم افرادی است که هیچ وقت نخواستند رشد و توسعه "نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران" را ببینند.

آری! امروز مردم ایران به شما مدال شجاعت خواهند داد! امروز بجای اینکه فریادهایتان را بر سر آمریکا و اسرائیل بکشید بر سر هموطن و رئیس جمهور خالی کردید!

برچسب ها: صادق سامانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار