تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۴۶۱۵
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
نماینده مردم آبادان :
جلیل مختار : برخی از افراد حذف بودجه را تکذیب کردند، به اعتقاد بنده این افراد باید در مقابل مردم شریف خوزستان باصداقت و بر اساس مستندات صحبت کنند.
جلیل مختار اظهار کرد: استان خوزستان قطب اقتصاد کشور است، اما بااین‌وجود دارای مشکلات عدیده و بی‌شماری است و از طرفی عدم اهتمام برخی از مسؤولان و ناکارآمدی آن‌ها بر رنج مردم خوزستان افزوده است.

وی افزود: پدیده آشنای گرد‌و‌خاک سال‌ها است که نفس مردم خوزستان را حبس کرده و اکنون به‌جای اینکه برای این مشکل طاقت‌فرسا و عذاب‌آور اقدام خوب و مثبتی صورت بگیرد، متأسفانه بودجه مهار ریزگردها حذف‌شده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: برخی از افراد حذف بودجه را تکذیب کردند، به اعتقاد بنده این افراد باید در مقابل مردم شریف خوزستان باصداقت و بر اساس مستندات صحبت کنند.

وی افزود: حذف بودجه مهار گردوخاک ظلم بزرگی به مردم استان خوزستان است، چراکه استان خوزستان و مردم غیور و ولایتمدار آن دین خود را به انقلاب ادا کردند و این‌گونه اقدامات شایسته آن‌ها نیست.

مختار اظهار کرد: بر اساس تصمیمات غلط و نادرست و عدم توجه و اهتمام، خیل عظیمی از مردم خوزستان مهاجرت کرده و یا در فکر مهاجرت هستند. 


/فارس
comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
comment
comment
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۷
comment
0
0
comment تو کجا بودی وقتی به تصویب رسوندنش؟تو جمع کردی بیای اینجا بگی،چرا تومجلس ازمردم دفاع نکردی؟درتعجبم وقتی گفتن حذف شد گفتم پس نماینده هامون کجا بودن؟اگر یه استان دیگه بود محال بود حذف بشه،آی نماینده های ما کجا بودن0:):@
comment
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۷
comment
0
0
comment تو کجا بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووودی؟؟؟!:@
comment
مدعی العموم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
comment
0
0
comment ای مختار نباید قیام میکردی و جلوی تصویبشو می گرفتی. قبل از حذف باید هرچه فریاد داشتی میزدی و از حق 5میلیون خوزستانی دفاع میکردی و ایضا سایر نماینده های [...] استان
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار