تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۵۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷
طرح احداث خط انتقال آب آشامیدنی از چاه ها به تاسیسات آبرسانی شهر الوان شوش با اعتباری بالغ بر20 میلیارد ریال امروز با حضور نماینده مردم شوش آغاز شد.
صادق حقیقی پور مدیر عامل شرکت آبفای خوزستان با اشاره به کلنگ زنی اجرای این طرح، گفت: این پروژه با هدف اصلاح خط انتقال آب مستعمل و فرسوده آزبست قدیمی که به طور مرتب دچار شکستگی می شد، نوسازی می شود.

مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان بیان کرد: این پروژه از محل اعتبارات اوراق خزانه اسلامی تامین می شود و مدت زمان اجرایی این پروژه 8 ماه است.

حقیقی‌پور تصریح کرد: اولویت شرکت آبفای خوزستان در انتخاب پیمانکاران و اجرای پروژه‌های عمرانی، پیمانکاران و مشاوران بومی خوزستان است.

وی عنوان کرد: با اجرای این پروژه علاوه بر اتقاء خدمات آبرسانی به 2 هزار مشترک، 700 انشعاب دیگر نیز در طراحی این پروژه اتخاذ شده است.

رئیس هیات مدیره شرکت آبفا خوزستان با اشاره به پروژه‌های دیگر در شهرهای حسینیه، حمزه، شرافت و جایزان، گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده مناقصات و عملیات اجرایی پروژه‌ها در شهرهای حسینیه، حمزه، شرافت و جایزان بزودی اجرایی می شود.

حقیقی پور اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث مخزن 2 هزار متر مکعبی، ساختمان نگهبانی و کلر زنی و اجرای محوطه سازی تاسیسات آبرسانی شهر حسینیه در دستور کار است.

وی به پروژه شهر شرافت اشاره کرد و گفت: تکمیل مخزن 3 هزار متر مکعبی و احداث ایستگاه پمپماژ، ساختمان نگهبانی و کلرزنی، محوطه سازی، تهیه و نصب تاسیسات برقی در تاسیسات آبرسانی شهر شرافت شوشتر نیز بزودی عملیات اجرایی آغاز می شود.

مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به پروژه های شهرهای جایزان و حمزه گفت: عملیات اجرایی  پروژه خط انتقال آب شهر جایزان تا مخزن، محوطه سازی و اجرای دسترسی ساختمان چاه شماره یک و حفاری و تجهیز چاه آب شماره 3 شهر حمزه در دستور کار است.

رئیس هیات مدیره شرکت آبفای خوزستان خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده در شهرهای الوان، شرافت، حمزه، حسینیه و جایزان عملیات اجرایی این پروژه ها در شهرهای فوق الذکر با اعتبار 100 میلیارد ریال توسط شرکت آبفا خوزستان انجام می شود.


/ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار