تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۵۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
حیدری خبر داد:
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به آمادگی کامل برای میزبانی از مسابقات بین المللی شطرنج جام کارون، گفت: این رقابت‌ها پس از 11 سال با حضور 21 کشور صاحب نام دنیا در اهواز برگزار می شود.
افشین حیدری  اظهار کرد: رقابت های بین المللی شطرنج جام کارون با حضور 400 شطرنج باز از 21 کشور دنیا، از 28 بهمن به مدت شش روز در اهواز برگزار خواهد شد. 

وی گفت: با هماهنگی فدراسیون، شطرنج بازان عنوان‌دار ایرانی و خارجی و همچنین استاد بزرگ ‌های شطرنج دنیا در این رقابت ها حضور خواهند داشت و قطعا حضور این نفرات باعث افزایش سطح کیفی مسابقات نیز می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به این که برگزاری رقابت های بین المللی در اهواز موجب ارتقای سطح فنی شطرنج بازان و مربیان خوزستانی نیز خواهد شد، افزود: شطرنج خوزستان در سال‌های اخیر عملکرد درخشانی داشته است و همین امر باعث شد که میزبانی رقابت‌های جام کارون نیز به اهواز سپرده شود.

وی  گفت: با توجه به این که رقابت های جام کارون در سطح بین المللی برگزار می شود،  تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر این رقابت ها خواهیم داشت واکنون تمام تمهیدات لازم برای میزبانی خوب و شایسته در نظر گرفته شده است.

حیدری در پایان عنوان کرد: این رقابت ها با توجه به ریتینگ شطرنج بازان در سه جدول C و B ،A برگزار خواهد شد و در پایان نیز نفرات برتر ایران به عضویت تیم ملی در می آیند. امیدواریم که شطرنج بازان خوزستانی نیز همچون گذشته نمایش قابل قبولی داشته باشند.


/ایسنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار