اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۵۷۳۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
عضو هیات مدیره شهر رامین:
عضو هیات مدیره شهر رامین گفت: یکی از مواردی که موجب شده مردم از سکونت در شهر رامین استقبال نکنند این است که شغل آنها در اهواز است.
سعید رکابی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری که امروز (12 اسفندماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: منازلی که از این به بعد به ساکنان منطقه منبع آب تحویل داده خواهد شد به برخی زیرساخت‌ها نیاز دارند که ایجاد این زیرساخت‌ها باید با همکاری دستگاه‌های دیگر انجام شود. درمانگاه، استقرار نیروی انتظامی و   حمل و نقل عمومی برخی از نیازهای این شهر است.

وی افزود: اولویت اول ما تحویل 268 واحد با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی است که این واحدها نیز در بحث زیرساخت، معابر، شبکه آب و برخی موارد دیگر کمبودهایی دارند.

عضو هیات مدیره شهر رامین گفت: اولویت دوم ما آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم جهت تحویل 250 واحد دیگر است که اکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که باید زیرساخت‌های این منازل نیز همزمان با تحویل منازل فراهم شوند.

رکابی ادامه داد: شهرداری اهواز شاید نتواند به یک شهر دیگر خدمات ارائه بدهد اما می‌تواند با مشارکت بخش خصوصی قراردادی جهت حمل و نقل عمومی ساکنین شهر رامین منعقد کند.

وی گفت: در شهر رامین دو مدرسه احداث شده است. اکنون 20 دانش‌آموز تا مقطع ششم در شهر رامین تحصیل می‌کنند اما برای تحصیل دانش‌آموززان مقطع راهنمایی سرویس ایاب و ذهاب در نظر گرفته‌ایم.

عضو هیات مدیره شهر رامین گفت: یکی از مواردی که موجب شده  مردم از سکونت در شهر رامین استقبال نکنند این است که شغل آنها در اهواز است اما ساکن شهر رامین هستند بنابراین اشتغال در این نقطه بسیار حائز اهمیت است.

رکابی بیان کرد: اگر سرمایه‌گذاری‌ها نزدیک شهر رامین تجمیع داده شود بسیار در بحث اشتغال و موارد دیگر تأثیرگذار است.
منبع: ایسنا
comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
comment
comment
نويد قائدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
comment
0
0
comment دوست گرامی شهرداری اهواز در حمل و نقل مناطق شهری اهواز زمین گیر شده کجا می تواند به شهر رامیان خدمات ارائه دهد ظاهرا نسبت به امور بی اطلاع هستید
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار