تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۵۸۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
شوشان خرمشهر:در پی انتشار خبر غرق شدن دو کودک ۶ و ۳ ساله اروندکناری در سیلاب امروز، خبرنگار شوشان طی تماسی با بدرمطوری شهردار اروند کنار جویای چگونگی وقوع این حادثه شد.
مطوری در خصوص وضعیت آب گرفتگی معابر و سیلاب گفت،وضعیت به گونه ای که در اخبار گفته میشود نیست.اروند کنار به دلیل نزدیکی به آب و اینکه سطح شهر از سطح آبهای آزاد پایین تر است ،معمولا با مشکل آب گرفتگی و پیش روی آب در معابر روبرو است،اما دیروز و امروز علاوه بر جزر و مد ،بخاطر وزش باد و بالا آمدن سطح آب و طغیان کارون،این وضعیت نسبت به همیشه بغرنج تر شده است.
شهردار اروند کنار تاکید کرد که علیرغم اطلاع رسانی انجام شده از طرف مسئولین استان در این خصوص هیچ کمکی صورت نگرفته است و برای تخلیه آب از معابر به پمپ آب 6اینچ نیاز داریم که تا کنون با اینکه چندین مرتبه از مسئولین  استان و مدیریت بحران تقاضای تامین آن را داشته ایم پاسخ مثبتی دریافت نکردیم.
 مطوری ضمن تایید غرق شدن دو برادر 3و 6ساله در یکی از نهرها گفت:دلیل این حادثه به پیش روی آب یا وقوع سیلاب ارتباطی نداشته است.
یکی از این دو کودک به دنبال افتادن کفش(یا دمپایی)خود و برای برداشتن آن در آب سقوط کرده و برادرش برای کمک به او وارد آب شده که متاسفانه این اتفاق به غرق شدن هر دو منجر شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار