فرماندار شوشتر خواستار تسریع در تکمیل طرح مقبره شهدای مدافع حرم شهرستان
فرماندار شوشتر خواستار تکمیل فوری و سریع بنای مقبره شهدای مدافع حرم این شهرستان شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس حسین پنبه‌دانه‌پور، فرماندار شوشتر روز چهارشنبه در جلسه شورای حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس گفت: کوچک‌ترین گامی که برای شهدای مدافع حرم می‌توانیم برداریم، احداث مقبره در شأن، برای آن عزیزان است که باید هرچه سریعتر این پروژه نیمه‌کاره به اتمام برسد.

وی اظهار کرد: به طول انجامیدن بیش از اندازه ساخت این مقبره، باعث دلخوری مردم، گروه‌های جهادی و فعالان اجتماعی و همچنین بیش از همه خانواده‌های بزرگوار این شهداء شده است و این موضوع به هیچ عنوان زیبنده شهر دارالمومنین نیست.

وی خطاب به هیئت امناء احداث این پروژه خاطرنشان ساخت: ظرف مدت یک هفته و با انجام بررسی‌های لازم، میزان اعتبار و زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه را اعلام کند. اگر تشخیص دادید که امکان ادامه عملیات عمرانی این بنا مقدور نیست، امکانات ارگان‌ها و گروه‌های جهادی را برای اتمام طرح به کار خواهیم گرفت.

وی افزود: تمام شهدا به گردن تک‌تک ما حق دارند و حداقل در خصوص ایجاد مقبره‌ای موجه برای این آن‌ها هیچگونه کم‌کاری نباید صورت بگیرد.

فرماندار شوشتر اذعان کرد: از زحمات هیئت امناء ساخت این المان تقدیر می‌کنیم اما برای تکمیل طرح نباید بیش از این زمان بگذرد.