چگونه با خرید خانه در ترکیه اقامت بگیریم

کشور ترکیه یکی از خاص ترین کشورهای همسایه ما به حساب می ‌آید. پیشرفت ‌های این کشور در سالیان اخیر و رشد اقتصادی آن باعث شده تا افراد بسیار زیادی برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند، از سوی دیگر افراد بسیار زیادی برای گرفتن اقامت در کشور ترکیه، کارهای مختلفی را انجام می دهند.

روش های گوناگونی برای اخذ اقامت در کشور ترکیه وجود دارد اما یکی از روش های بسیار سریع، اخذ اقامت ترکیه با خرید خانه است. با ما همراه باشید تا در این مطلب روش اخذ اقامت ترکیه با خرید خانه را به شما آموزش دهیم تا در صورتی که قصد دارید تا اقامت ترکیه را اخذ کنید بتوانید به واسطه یکی از کم دردسر ترین موارد اخذ اقامت در ترکیه نسبت به این کار اقدام کنید.


خرید خانه آسان ترین راه دریافت اقامت ترکیه

بی شک برای افرادی که به دنبال اخذ اقامت کشور ترکیه با سرعت بالایی هستند، بهترین روش خرید خانه است. شما با خرید هر خانه ای در کشور ترکیه فارغ از میزان ارزش و وسعت آن می توانید به راحتی جواز اقامت در این کشور را به دست آورید.

جوازهایی که از طریق خرید خانه به افراد خارجی اعطا می ‌شود، عموما جوازهای کوتاه مدت است و اعتبار آن یک تا دو سال بوده و نیاز است تا پس از تمام شدن اعتبار آن، برای تمدید این جوازها در کشور ترکیه اقدام کنید.

سرعت دریافت اقامت در این روش بسیار بالا است اما لازم است تا مبلغ نسبتاً زیادی نقدینگی برای خرید خانه در ترکیه داشته باشید. اگر بودجه لازم برای این کار را دارید و تنها اخذ اقامت کشور ترکیه برای شما اهمیت دارد، می توانید با استفاده از این روش، به سرعت در کشور ترکیه جواز اقامت تان را دریافت کنید.