احداث ۹۰ پارک بازی توسط خیرین در مناطق محروم خوزستان
مکی یازع سه‌شنبه اظهار داشت:همه ساله فیلم های جشنواره فیلم دفاع مقدس با حضور برخی از هنرمندان از جمله حبیب احمدزاده و پرویز پرستویی در مناطق محروم و کمتربرخوردار برای مردم و بخصوص کودکان و نوجوانان به نمایش در می آمد که امسال با توجه به فراگیری بیماری کرونا امکان اجرای آن وجود ندارد لذا تصمیم گرفته شد به جای نمایش فیلم امسال با کمک خیرین برای کودکان مناطق محروم پارک بازی احداث شود.

وی افزود:با هماهنگی انجام شده با خیرین و حامیان این طرح احداث ۱۳۵ پارک بازی در مناطق محروم، مرزی و کم‌برخوردار در استان های خوزستان، لرستان و سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار گرفت که در استان خوزستان با همکاری و مساعدت هنرمندانی چون حبیب احمدزاده، پرویز پرستویی و خسرو سینایی کار نصب ۹۰ مجموعه بازی در مناطق محروم این استان اجرا شد.

یازع گفت: در این راستا  ۲۲ پارک بازی در شهرستان شادگان، ۲۰ پارک در شعیبیه، ۲۰ پارک در غیزانیه، ۱۴ پارک در آبادان، ۱۰ پارک در سوسنگرد ،یک پارک در کوت‌عبدالله و سه پارک در ماهشهر احداث و به وسایل بازی کودکان مجهز شدند.

وی افزود:زمین این پارک‌ها از سوی خیرین و یا دهیاران روستاها اهدا و وسایل بازی آنها از سوی خیرین تامین و پارک‌ها با نام شهدای مناطق و روستاها مزین شدند.