سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در استان خبر داد
شرایط خوزستان در حال بدتر شدن است / شنبه، اعلام محدودیت‌های جدید
رضا نجاتی با اشاره به قرار گرفتن چهار شهر استان در وضعیت نارنجی اظهار کرد: با توجه به این وضعیت، تنها مشاغل گروه‌های یک و ۲ می‌توانند در این شهرها فعالیت کنند و فعالیت مشاغل ۳ و ۴ در شهرهای نارنجی ممنوع است.

وی افزود: تمامی شرایط و محدودیت‌های گروه نارنجی به فرمانداران ابلاغ شده است و باید بر اجرای جدی این محدودیت‌ها نظارت داشته و در این خصوص پاسخگو باشند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان بیان کرد: حضور کارکنان ادارات در این شهرها نیز به صورت یک‌سوم در محیط کار و دوسوم دورکاری خواهد بود.

نجاتی گفت: تردد نیز از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ممنوع است اما در خصوص جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به شهرهای نارنجی و خروج خودروهای بومی از شهرهای نارنجی، روز شنبه تصمیم‌گیری می‌شود.

 سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: روند شیوع کرونا در خوزستان خوب نیست و وضعیت شهرها به سرعت در حال تغییر است و شرایط روز به روز در حال بدتر شدن است.

نجاتی بیان کرد: پیش‌بینی کرده بودیم که با رفع محدودیت‌ها و کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی به تدریج وضعیت شهرها تغییر پیدا کند که اکنون نیز به صورت مستمر، رنگ‌بندی شهرها در حال تغییر است.