افزایش محدودیت‌های کرونایی به علت قرمز شدن وضعیت اهواز

فرماندار و رییس ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا شهرستان اهواز گفت: محدودیت‌های کرونایی به علت قرمز شدن وضعیت شهرستان، برای کنترل بیماری افزایش می یابد.

جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز روز یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به اعمال محدودیت‌ها اظهار کرد: مبادی ورودی و خروجی اهواز با همکاری پلیس راهور و پلیس راه کنترل می‌شود و از ورود خودروهای با پلاک غیربومی به اهواز و خروج خودروهای با پلاک بومی جلوگیری می‌شود.

وی افزود: رانندگانی که تخلف کنند از سوی پلیس جریمه می‌شوند.

رییس ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا اهواز با اشاره به محدودیت تردد در سطح شهر اهواز گفت: تردد خودروها در معابر و خیابان‌های اهواز از ساعت ۲۲ شب تا سه بامداد ممنوع است و تردد در این ساعات مشمول جریمه می‌شود.

عالمی نیسی در ادامه با بیان اینکه واکیسناسیون کرونا در مراکز اهواز در حال انجام است، بر واکسیناسیون بدون وقفه  و گسترده شهروندان، فعالیت کارکنان ادارات با یک سوم ظرفیت و دورکاری، محدودیت‌های اصناف و اجرای دیگر پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد.

وی در پایان از عدم حضور برخی از مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی در جلسات فرمانداری انتقاد کرد و افزود: مدیران در صورت موجه بودن غیبت کنند و فقط معاونان به جای مدیر به عنوان نماینده اداره و دستگاه اجرایی در جلسات حاضر شوند.