آئین تكریم و معارفه شهردار دزفول برگزار شد

"سید محمد حسن عیسی زاده" شهردار جدید دزفول در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، فرهیختگان و علمای دزفول از دیرباز تاکنون، اظهار کرد: باید میراث دار خوبی برای اعتبار و ارزش های دزفول باشیم.
عیسی زاده افزود: به عنوان خدمتگزار کوچک مردم آماده همکاری با تمام ادارات و ارگان های شهرستان هستم چرا که معتقدم تنازع و نبود همدلی موجب پسرفت و کاهش اثربخشی می شود بنابراین اگر به دنبال اعتبار برای نظام و کشور و دستگاه زیر مجموعه خود هستیم باید به دنبال وحدت باشیم.
وی با بیان اینکه بسیاری از نواقص و کاستی ها به دلیل بی توجهی به قانون و ضوابط است، گفت: التزام به قانون و نظام فصل الخطاب عملکرد بنده خواهد بود و به هیچ عنوان به دنبال دور زدن قانون نخواهم بود. 
شهردار دزفول بیانیه گام دوم انقلاب را یک نقشه راه برشمرد و اضافه کرد: تمام برنامه ها و اقدامات بنده در چارچوب وظایف و برنامه های کلی و مشخص شده در قانون شهرداری ها، اهداف و برنامه های شورای اسلامی شهر، سرفصل های موجود در حکم وزارت کشور و انتظارات و مطالبات مردم خواهد بود ضمن اینکه دیدگاه های مردم باید مبنای عمل و مورد توجه ما باشد.
عیسی زاده با بیان اینکه برای رفع مطالبات مردم و توسعه شهری از تمام ظرفیت ها استفاده خواهم کرد، خاطرنشان کرد: اهلیت، تخصص و تجربه در انتخاب مدیران شهرداری و سلامت و شفافیت عملکرد یک رویکرد مهم برای ما خواهد بود. 
وی تاکید کرد: تمام اموال و دارایی های شهرداری متعلق به مردم است بنابراین هیچ موضوعی از مردم پنهان نخواهد ماند.
شهردار دزفول شایسته سالاری و جوانگرایی را از راهبردهای اصلی مدیریت خود برشمرد و افزود: عملکرد ما باید مسئولانه و عادلانه و همراه با پاسخگویی باشد. برای تمام اقدامات باید توجیه وجود داشته باشد و از خرد جمعی به خوبی بهره مند شویم.
عیسی زاده در پایان گفت: با توجه به گستردگی حوزه کاری شهرداری و تعدد برنامه ها و اهداف خواستار همکاری تمام مسئولان و مردم دزفول هستم تا بتوانم در راه خدمت گزاری به مردم موفق باشم.
در پایان این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر دزفول از زحمات و تلاش های شهردار و سرپرستان پیشین شهرداری با اهدای لوح و هدیه قدردانی کرد.