فرماندار شوش :
احداث 5 باب منزل مسکونی ویژه ی مددجویان به همت بسیج سازندگی شوش آغاز شد + عکس
احداث 5 باب منزل مسکونی ویژه ی مددجویان به همت بسیج سازندگی شوش آغاز شد
همزمان با هفته ی بسیج طی مراسمی با حضور فرماندار، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان شهرستان شوش عملیات ساخت 5 باب منزل مسکونی ویژه ی محرومین و مددجویان تحت پوشش کمیته ی امداد امام خمینی(ره) به همت بسیج سازندگی شوش آغاز شد.
رضانجاتی فرماندار این شهرستان در آیین کلنگ زنی این تعداد منزل مسکونی خواستار همراهی خیرین و اهالی روستاها در جهت ساخت و تکمیل منازل مسکونی محرومین شد.
وی توفیق ساخت سرپناه برای محرومین را یک فرصت الهی عنوان کرد وگفت: باید از این فرصت پیش رو در جهت کمک به مردم نیازمند استفاده کرد.
نجاتی کمک برای ساخت خانه ی مددجویان  را شروعی برای انجام کارهای خیردیگر عنوان کرد.
فرماندار شهرستان شوش در ادامه در جمع بزرگان و اهالی روستا با اشاره به موضوع تیراندازی در مراسمات عزا وشادی خواستار جلوگیری از این فرهنگ ناشایست در بین عشایر و طوایف مختلف شد.
همچنین سرگرد کریم بابایی فرماندهی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان شوش نیز با اشاره به ماموریت بسیج سازندگی در رفع محرومیت از چهره روستاها گفت: این تعداد منزل مسکونی در 5 روستای بیت فارس،سیدعباس،بیت محمید، بنادر و خویس احداث خواهند شد.
وی گفت: منازل مسکونی محرومین ومددجویان با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد ریال و در واحدهای 50 متری ظرف مدت 45 روز  احداث خواهند شد.