فرماندار شوش:
اختصاص اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال برای حل مشکلات شهر حر + عکس

فرماندار شهرستان شوش از اختصاص 11 میلیارد و 300 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارای و ماده 180 به شهر حر خبر داد و گفت: این میزان اعتبار برای حل برخی از مشکلات این شهر تخصیص داده شده است.
رضانجاتی فرماندار این شهرستان در نشست بررسی مشکلات شهر حر که با حضور شهردار، اعضای شورای شهر حر و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اقدمات صورت گرفته در خصوص روشنایی، فضای سبز، نظافت معابر و آسفالت خیابان های شهر حر گفت: علیرغم محدودیت ها و مشکلات  اعتباری، شهرداری اقدامات خوبی را در این خصوص انجام داده است.
نجاتی با اشاره به مطالبات مطرح شده توسط مردم شهر حر در سفر استاندار خوزستان به شهرستان شوش و همچنین مراجعات و پیگیری های مستمر  به فرمانداری گفت: اکثر خواسته های مردم در خصوص راه اندازی جایگاه سوخت، راه اندازی مرکز اورژانس 115، رسیدگی به بخش ورزش، افت ولتاژ برق  و همچنین راه اندازی شعبه بانک در شهر بوده است.
وی از شهردار و اعضای شورای شهر حر خواست تا ظرف مدت یک هفته نسبت به تعین تکلیف جایگاه سوخت این شهر اقدام و در جهت راه اندازی جایگاه جدید تلاش جدی را به عمل آورند.
فرماندار شهرستان شوش با تاکید بر رسیدگی جدی به مسئله ی ورزش در شهر حر گفت: لازم است تا 300 میلیون ریال از اعتبارات تخصیصی به این شهر در جهت توسعه ی فضای ورزشی و تاسیسات ورزشی هزینه شود.
وی از شهرداری و شورای شهر حر خواست تا ظرف مدت یک ماه نسبت به پیگیری و رفع مشکلات مطرح شده اقدامات لازم را انجام و نتیجه را به فرمانداری اعلام نمایند.