یک مدافع و یک مهاجم نیاز داریم؛
مهاجری: ورزشگاه امام رضا همه جوره به ما کمک می‌کند

محمدرضا مهاجری سرمربی تیم پدیده مشهد در خصوص حضور برای اولین بار در ورزشگاه امام رضا و افتتاح این ورزشگاه مدرن توسط شاگردان این سرمربی گفت: دیروز برای اولین بار ما به این ورزشگاه رفتیم و این یک آزمایش خوب بود؛ هم برای ما و هم برای مدیران مجموعه تا با نقاط ضعف احتمالی آشنا بشویم و اگر موردی وجود دارد رفع شود.


سرمربی تیم پدیده در ادامه با قدردانی از زحمات یوسفی مدیریت بخش ورزشی آستان قدس رضوی ادامه داد: باید از درایت آقای یوسفی تشکر کرد که نگاه مثبتی دارند. ما شب گذشته برای اولین بار در ورزشگاهی تمرین کردیم که به نام امام رضا مزین است و این موضوع را به فال نیک می گیریم.


سرمربی تیم پدیده در خصوص اینکه آیا بازی های این تیم در ورزشگاه امام رضا برگزار خواهد شد، عنوان کرد: به هر حال مدیران مجموعه هم دغدغه هایی دارند؛ هزینه نگهداری این ورزشگاه بالا است. قرار بر این شده که امروز قراردادی تهیه شود تا بتوانیم مسابقات خود را در این ورزشگاه برگزار کنیم.


مهاجری در مورد تاثیر ورزشگاه در نتیجه گیری تیم پدیده اظهار داشت: قطعا کیفیت استادیوم، چمن آن، دسترسی تماشاگران و سایر موارد باعث می شود که استقبال بیشتری از بازی ها به عمل بیاید و با چمن مطلوب کیفیت بازی ما هم بالاتر می رود و فکر می کنم ورزشگاه امام رضا همه جوره به ما کمک خواهد کرد.


سرمربی تیم پدیده درباره شرایط تیم و روند حضور در بازار نقل انتقالات و اینکه آیا از شرایط فعلی تیم راضی است، بیان کرد: هنوز تیم ما کامل نشده؛ ما به 2 ، 3 بازیکن دیگر نیاز داریم؛ یک بازیکن در پست دفاعی نیاز داریم و یک بازیکن در پست مهاجم هدف. اکبر صادقی، بابک حاتمی، محمدرضا خلعتبری و امین قاسمی نژاد بازیکنان خوبی هستند که ما گرفتیم.


مهاجری در مورد اینکه آیا با اضافه شدن بازیکنان جدید و  افتتاح ورزشگاه اهداف تیم تغییر خواهد کرد و آیا به سهمیه فکر می کنند، توضیح داد: پارسال هم ما به دنبال این نبودیم که با یازدهمی فصل را تمام کنیم. می خواستیم حداقل تک رقمی باشیم و در میان 6 تیم اول قرار بگیریم. مشکلاتی هم که به وجود آمد بحث مدیریت و بحث های مالی بود که نمی خواهم زیاد به آنها ورود کنم و تمام این ها دست به دست هم داد تا نتوانیم نتایج مورد انتظار خود را بگیریم. ولی امسال در مجموع شرایط خوبی داریم و محمد تقوی که سابقه زیادی هم در فوتبال انگلیس دارد به تیم ما اضافه شده است.


محمدرضا مهاجری در مورد اینکه چقدر امیدوار است مشکلات سال گذشته، امسال تکرار نشود صحبت هایش را به پایان رساند: بحث من بحث فنی است؛ در حال حاضر مدیریت باشگاه آقای کریمیویی و آقای گرجی نیا کمک زیادی کرده اند. مجتبی سرآسیابی هم جا دارد همینجا از ایشان تشکر کنم که همیشه در کنار من بودند و یار و یاورم است. امیدوارم این ثبات را در فصل پیش رو داشته باشیم که قطعا نتیجه نیز به همراه دارد.