مهندس امیر اسدبیگی عضو هئیت مدیره شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه:
سال اینده 70 هزارتن شکر سفید تولید خواهیم کرد +عکس
مهندس امیر اسدبیگی عضو هئیت مدیره شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه در گفتگوی اختصاصی  با خبرنگار شوشان در رابطه با وضعیت کنونی شرکت گفت:
خداروشکر شرکت در شرایط پایدار وخوبی قرار دارد.
حقوق پرسنل به روز رسانی و کشت در2500 هکتار شروع شده ،سال اینده 70 هزارتن شکر سفید تولید خواهیم کرد .200 هکتار گندم ، جو و کلزا  کاشت شده.

وی افزود:طرحهای توسعه روبه پیشرفت است طرح  ام دی اف 80 درصد پیشرفت داشته،رب گوجه مراحل آخر راطی می کند و فقط کارهای زیربنایی باقی مانده ، خوشبختانه طرح بسته بندی و الکل به تولید رسید،و خوراک دام که دچار آتش سوزی شده بود به تولید برگشت. 

مهندس اسدبیگی در ادامه اظهار داشت :آبیاری تحت فشار اجرا شده و نزدیک به 200 هکتار راه اندازی شد.امسال از تاکستان انگور برداشت خوبی داشتیم انگور یاقوتی بدون دانه که مورد استقبال بازار قرار گرفت، در حال واردات نهال لیمو و انگور از ایتالیا هستیم که بتوانیم به امید خدا 800 تا 1000 هکتار از این طرح کاشت و به بهره برداری برسانیم .

همچنین طرح گلخانه و شیرخشک در 2 ماه آینده وارد شرکت می شود تمام تلاش خود را میکنیم که پیشرفت شرکت و توسعه آن مشکل اشتغال راحل کنیم پیش بینی میشود با اجرای طرحهای ذکر شده حداقل بالای 1000 نیرو مشغول به کار شوند.

در حال حاضر 4500 نفر در شرکت به طور مستقیم مشغول به کار میباشند که ماه اینده به صورت فصلی 2500 نیروی دیگر استخدام خواهند شد