سردار وحیدی: حضور مردم در تشییع سردار سلیمانی در جهان نظیر نداشت
سرتیپ پاسدار احمد وحیدی روز چهارشنبه در آیین بزرگداشت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در مسجد ارشاد اهواز افزود:در کجای دنیا یک فرمانده نظامی این‌چنین مورد تجلیل و تکریم قرار می گیرد؟ این شهیدعزیز بااخلاص و شجاع در قلب مردم جای داشت و مردم چقدر با احساسات پاک خود او در آغوش گرفتند.

وی به نقش بی‌بدیل شهید حاج قاسم سلیمانی در سرکوب تروریسم و گروه‌های تکفیری که خود آمریکا با هدف بدنام کردن اسلام و تضعیف جبهه مقاومت در منطقه به وجود آورد اشاره کرد و بیان کرد: این سردار پاکباز و شجاع که از بینش و بصیرتی فوق العاده برخوردار بود یک تنه توطئه های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی را در منطقه خنثی و متلاشی کرد و هم اکنون جبهه مقاومت دراوج آمادگی و اقتدار و رژیم غاصب صهیونیستی در نهایت ضعف و درماندگی قرار دارد.

وحیدی، با بیان اینکه شهید قاسم سلیمانی با حضور جهادی‌ و بسیجی‌اش در عرصه‌های مبارزه ، کار خود را با توکل به خدا با پیروزی کامل به پایان رسانید افزود:اگر شهید قاسم سلیمانی نبود مرقدهای مطهر و شریف امامان معصوم(ع) به دست تروریست‌های جنایتکار تکفیری نابود می‌شد.
فرمانده دانشگاه عالی دفاع ملی به تجلیل بی‌نظیر ملت ایران از سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت اشاره کرد و ادامه داد:ملت ما با حضور خویش در آیین تشییع این سردار سرافراز نشان داد که مقاومت را با جان ودل قبول دارد و تا بن دندان معتقد به  ادامه این راه پرافتخار است.

وحیدی افزود: ملت ایران با این حضور حماسی و بی‌نظیر نشان داد که آماده برداشتن گام دوم انقلاب است و همه تردیدهایی که دشمن القا می کرد به برکت خون پاک این شهید عزیز ، برطرف شد.

وزیر اسبق دفاع بیان کرد: ملت عزیز و بزرگ ایران نشان داد با همه وجود به آرمان‌های رهبرمعظم انقلاب ایمان دارد و مصرانه به دنبال تحقق این آرمان‌های مقدس هستند.

دست انتقام الهی از آستین ملت ایران بر سر جنایتکاران تروریست فرود آمد

فرمانده دانشگاه عالی دفاع ملی در ادامه با بیان اینکه با موشک باران پایگاه‌ آمریکایی عین الاسد ، دست انتقام الهی بود که از آستین ملت ایران بر سر جنایتکاران تروریست فرود آمد افزود:دنیا شاهد بودند که هنوز پیکر شهید قاسم سلیمانی در خاک نیارمیده بود که انتقام گرفته شد ولی این پایان کار نیست.

وحیدی ادامه داد: اشغالگران آمریکایی باید گور خود را از منطقه گم کنند، تا امنیت پایدار در خاورمیانه برقرار شود.

وی با بیان اینکه قلب ملت ایران با این ضربه مهلک و آتشین شاد و آرام شد افزود:  امروز تاریخ جهان به دست ملت بزرگ ایران رقم می‌کند ؛ این ملت نشان داد که سرآمد همه ملت‌های آزادی‌خواه است.

فرمانده دانشگاه عالی دفاع ملی در ادامه با تجلیل از حماسه آفرینی مردم مومن خوزستان در هشت سال دفاع مقدس بیان کرد:مردم خوزستان پرچمدار مبارزه و جهاد هستند؛ این سرزمین هنوز بوی عطر شهدا می‌دهد.

وی خوزستان را مهد دلیران و شجاعان توصیف و حضور حماسی مردم در تشییع پیکرهای مطهر شهدای مقاومت در اهواز را نشانه ای از دلبستگی مردم خوزستان به آرمان‌های امام خمینی(ره)و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی و شهدا بیان کرد.                  

در نخستین ساعات بامداد روز چهارشنبه نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ده‌ها فروند موشک زمین به زمین پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی درعین الاسد را هدف قرار دادند و ضربات سنگینی به آنان وارد کردند.