رییس هیات نظارت و بازرسی انتخابات خوزستان : تعداد زیادی ازنامزدها درمرحله بعدی بررسی تائید صلاحیت می شوند
شوشان : رییس هیات نظارت و بازرسی انتخابات خوزستان گفت: در مرحله بعدی بررسی صلاحیت‌ها ، به طور قطع تعداد زیادی از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که تایید صلاحیت نشدند یا صلاحیت آنان احراز نشد، تایید می‌شوند.
ابوالحسن معماری اظهارداشت: در مجموع حدود ۳۰درصد نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۴ حوزه انتخابیه اصلی خوزستان در مرحله نظارت استانی تایید شدند ولی این درصد با تایید تعداد بیشتری از داوطلبان در هیات نظارت مرکزی یا شورای نگهبان تغییر خواهد کرد.

وی گفت: داوطلبانی که در این مرحله صلاحیت آنان احراز نشد یا تایید صلاحیت نشدند به استناد ماده ۵۲ قانون و ماده ۳۴ آئین نامه انتخابات مجلس شورای اسلامی و با توجه به برنامه زمان بندی اعلام شده توسط هیات نظارت ، می توانند تا پنجشنبه هفته جاری (۲۶دی )به محض دریافت نامه رد صلاحیت از ساعت هشت صبح تا ۱۶ به هیات نظارت استان واقع در پادادشهر اهواز - خانه معلم یا به مجموعه ورزشی تختی تهران مراجعه و مدارک مثبته دال بر صلاحیت خود را تحویل دهند.

معماری افزود : نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به فرمانداری‌های ۱۴گانه (حوزه اصلی) خوزستان اعلام شده تا به رویت نامزدها برسد.

با وجود اینکه دراین مرحله هیچ کس مجاز به اعلام نام داوطلبان تایید شده یا نشده نیست ولی در فضای مجازی و در برخی پایگاه‌های خبری نام داوطلبان تایید شده و نشده منتشر شده است.