اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
قابل توجه صدا و سیما مرکز خوزستان؛
سریال سی‌سرا پس از حدود یک سال تلاش و برنامه‌ریزی و ضبط به مرحله پخش رسید و طبق اعلام صدا و سیما مرکز خوزستان قرار بود از ابتدای ماه مبارک رمضان هرشب ساعت 21 و 30 دقیقه پخش شود و در همین چند قسمت پخش شده توانسته بود مخاطبان پرشماری را جذب کند.
عدم رعایت زمان‌بندی از قبل اعلام شده و پخش نامنظم سریال «سی‌سرا» از شبکه خوزستان موجب نارضایتی مردم و گروه سازنده این برنامه شده است.


به گزارش شوشان، سریال سی‌سرا پس از حدود یک سال تلاش و برنامه‌ریزی و ضبط به مرحله پخش رسید و طبق اعلام صدا و سیما مرکز خوزستان قرار بود از ابتدای ماه مبارک رمضان هرشب ساعت 21 و 30 دقیقه پخش شود و در همین چند قسمت پخش شده توانسته بود مخاطبان پرشماری را جذب کند.

اما در شب‌های گذشته این مورد رعایت نشده و گاهاً حتی بدون اعلام قبلی نیز سریال پخش نشده است. این عدم پخش منظم مورد گلایه مردم و همچنین گروه سازنده سریال و کارگردان با سابقه آن کمال مطوف شده است.

این موضوع از آنجا جالب است که معمولاً تقویم زمان‌بندی و پخش برنامه‌ها در شبکه‌های تلویزیونی طبق روال عادی باید دقیقاً منطبق بر زمان باشد اما این اتفاق در مورد سریال سی‌سرا رخ نداده است.

شایسته است صدا و سیما مرکز خوزستان نسبت به این موضوع و مردم هنر دوست استان پاسخی قانع کننده ارائه دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار