اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۸۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷

معارفه این هیات با موضوع ؛ " بررسی وضعیت واحدهای تولیدی تملک شده توسط بانک های استان" با حضور آقاجری بازرس کل ویژه خوزستان ،معاونت نظارت و بازرسی استان و مدیران عامل بانک های استان صبح امروز در محل بانک ملی انجام شد.

در این جلسه مدیران عامل بانک ها ضمن استقبال از این اقدام بازرسی استان در خصوص وضعیت تملک واحدهای تولیدی اظهار داشتند:موضوعاتی پیرامون اموال تملیکی مربوط به بانک ها صحبت های ایراد نمودند.

در ادامه جلسه آقاجری مدیرکل بازرسی ویژه استان ضمن تبریک سالروز ولادت کریم اهل بیت(ع)یکی از موضوعات اساسی کشور را مسئله تولید نامید و عنوان کرد در راستای تحقق شعار سال و حمایت از تولید و تولیدکنندگان طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید به سمت تولید دانش بنیان و تولید اشتغال آفرین حرکت کنیم.

ایشان عنوان کرد: بسیاری از مشکلات امروز جامعه ما ناشی از عدم تولید دانش بنیان می باشد که با حمایت بانک ها می توان به این سطح از تولید در جهت رفع مشکلات جامعه رسید‌.

وی در ادامه افزود: دستگاه های نظارتی و در راس آنها سازمان بازرسی عملکرد ها را برا اساس قانون مورد بررسی و نظارت قرار می دهد.و همچنین این سازمان علاوه بر نظارت بر اجرای صحیح قوانین به بررسی حسن اجرای امور می پردازد تا پس از انجام قانون بتوان خروجی خوبی در حوزه های مختلف اشتغال و معیشت طرح ها داشته باشیم.

آقاجری بر برطرف کردن موانع پیش روی تولید کنندگان توسط بانک ها تاکید کردند و عنوان نمود که بانک ها به دنبال تملیک کردن اموال نباشند و سعی کنند مشکلات و موانع تولید و اشتغال را بر طرف نمایند زیرا کارخانه ای که تعطیل شود نفع و سودی برای هیچکس ندارد.

دکتر آقاجری افزود بازرسی باید با هدف رفع مشکلات انجام شود و سازمان بازرسی از چنین تفکری حمایت میکند و دستگاه هایی که کم کاری کنند را بازخواست خواهد کرد،ایشان همچنین از مدیران عامل بانک ها خواست تا موارد مربوط به بازرسی مورد توجه انها باشد و نظارت کاملی بر زیر مجموعه خود داشته باشند تا هیچگونه مشکلی برا آنها بوجود نیاید.

وی در پایان اضافه کرد: بازرسی کل در راستای کمک به تولید و شفافیت و رفع مشکل واحد های تولیدی بر اساس قانون عمل میکند .

همچنین مقرر شد کارگروهی با ریاست بازرسی کل ویژه استان و حضور مدیران بانک های تشکیل تا موضوعات اختلافی فی مابین بانک ها و واحدهای تولیدی بررسی و تصمیم لازم جهت حل این اختلاف ها اتخاذ گردد .

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار