اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۱۱۲۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
شوشان خرمشهر:سمیه مهری با تئاتر ثانیه صفر از تهران بر روی صحنه جشنواره فتح خرمشهر رفت. 
مهری ماهیت تئاتر ثانیه صفر را قصه ی خانواده ی کرمانشاهی عنوان کرد و گفت: روزی که در کرمانشاه 21 نقطه را بمب باران کردند، خانواده ها و مردم بیگناهی شهید شدند که هیچ ارتباطی با جنگ نداشتند، مردم عادی بودند و این خانواده ها در تاریخ جنگ ما گم شدند.
وی ادامه داد: این قصه حول محور خانواده ای میچرخد که میخواهند از شهر فرار کنند اما درگیر داستان ها، عشق ها، آرزوها و کارهای خودشان هستند و این تعلل در رفتن منجر به مرگ 4 نفر از اعضای خانواده می شود و تنها دختر کوچک آنها زنده می ماند.
مهری گفت: این کار 5 بازیگر دارد. ما سعی کردیم از یک گروه کاملا حرفه ای استفاده کنیم چون باید کار این چنین جشنواره هایی در خور شان و منزلت شهدا و خرمشهر باشد.
کارگردان ثانیه صفر با اشاره به سومین دوره ای است که در جشنواره فتح خرمشهر شرکت می کند ادامه داد: افسوس که شهر پرپتانسیلی مثل خرمشهر اولین و ابتدایی ترین امکان برگزاری یک تئاتر که پلاتو است را ندارد.
وی در پایان با تشکر از عوامل اجرایی جشنواره گفت: تمام عوامل اجرایی تا پاسی از شب برای طراحی دکور و کارهای جانبی با ما همراه بودند و این حرکت از جایی برنمی آید جز مردم خونگرم خوزستان.


نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار