اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۴۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
سرمربی تیم فوتسال بانوان نفت آبادان:
سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان معتقد است که هر بازی‌ از نیم‌فصل دوم لیگ برتر برای تیمش حکم فینال را دارد.
خدیجه پوربهبهانی درخصوص آمادگی تیمش برای حضور در نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، اظهارکرد: نیم‌فصل اول را با توجه به این‌که دوران آمادگی پیش فصل را نداشتیم، به سختی پشت سرگذاشتیم. البته در انتهای نیم‌فصل شرایط بهتر شد و نتایج خیلی خوبی کسب کردیم و توانستیم به جایگاه هشتم برسیم. در بین دو نیم‌فصل نیز دو بازیکن جذب کردیم تا تیم تقویت شود.

وی با گله‌مندی از فدراسیون، گفت: روز جمعه این هفته اولین دیدار از مسابقات نیم‌فصل دوم آغاز می‌شود و ما شب گذشته (سه‌شنبه) متوجه شدیم که یکی از بازیکنان‌مان محروم است و رای فدراسیون بدون حضور نماینده باشگاه صادر شده است. باید برای چنین مواردی به باشگاه اطلاع می‌دادند تا از قبل بدانیم کدام بازیکن ما محروم است تا این موضوع را در شرایط تمرینی و ترکیب‌مان لحاظ کنیم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان با بیان این‌که خدا را شکر تیم از نظر روحی روانی و فنی در سطح خوبی است، افزود: باتوجه به مشکلات مالی که گریبان‌گیر باشگاه‌ها است، باشگاه ما نیز از این موضوع مستثنی نیست اما مسئولان وزارت نفت، باشگاه پالایش نفت آبادان و مدیرعامل باشگاه، در تلاش بوده‌اند تا مشکلات را کاهش دهند.

وی درباره آمادگی تیمش برای بازی روز جمعه این هفته برابر شهروند ساری نیز عنوان کرد: ساری تیم‌ خیلی خوبی است. در نیم‌فصل اول این تیم را شکست دادیم. فکر می‌کنم حریف نیز در نیم‌فصل تقویت شده است و تیم قابلی است. به نظرم بازی خوبی را از دو تیم شاهد خواهیم بود.

پوربهبهانی گفت: نیم‌فصل دوم برای تیم ما و سایر رقبا، حکم فینال را دارد. باید امتیازاتی را که در هفته‌های اول به دلیل نبود هماهنگی از دست دادیم، جبران کنیم. اکنون تمام هم و غم ما این است که تیم در پایان نیم‌فصل دوم در جایگاه خوبی قرار بگیرد. اگر امتیازات خوبی جمع کنیم و به پلی‌آف هم برسیم، باعث خوشحالی است و به بازیکنانم افتخار می‌کنم.

وی در پایان نیز بیان کرد: ‌کافیه هزاریان از تیم ما به اردوی تیم‌ملی دعوت شد و این روزنه امیدی است. بازیکنان ما در نیم ‌فصل اول سیر صعودی داشتند و امیدوارم بیشتر بازیکنانم بتوانند به اردوی تیم‌ملی راه پیدا کنند. 
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار