مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد:
برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در خوزستان
دکتر علی خدادادی با اعلام برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در استان خوزستان اظهار کرد: امروز (۲۳ خردادماه) با توجه به برنامه ریزی های قبلی و هماهنگی‌های لازم در این خصوص، انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان خوزستان همزمان با سایر استان‌های کشور و با حضور اعضای ناظر و هیات‌های اجرایی در ساعت مقرر (۹ صبح) شروع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان با اشاره به برگزاری این انتخابات در ۲۲ شهرستان، افزود: کاندیداهای عضو در جمعیت هلال احمر که از قبل اقدام به ثبت نام کرده بودند، پس از بررسی‌های به عمل آمده و استعلامات از مراجع ذیصلاح و طی مراحل قانونی با یکدیگر رقابت می کنند.

وی اظهار کرد: در این دوره از انتخابات ۷ هزار و ۶۰۷ عضو جمعیت هلال احمر از شهرستان های مختلف، واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند و در تصمیم گیری و تصمیم سازی های جمعیت هلال احمر مشارکت خواهند کرد.

خدادادی با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در استان و قرار گرفتن خوزستان در وضعیت قرمز تصریح کرد: علاوه بر رعایت مقررات اجرایی و شرایط خاص انتخاباتی، لزوم رعایت دقیق و کامل پروتکل های بهداشتی به ویژه رعایت فاصله گذاری فیزیکی و استفاده از ماسک توصیه و مورد تاکید قرار گرفته و تمهیداتی نیز در این خصوص در کلیه شعب اخذ رای جهت حفظ سلامتی شرکت کنندگان در این انتخابات فراهم شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در ادامه افزود: امیدواریم انتخاباتی مطلوب داشته و منتخبین اعضای جمعیت هلال احمر بتوانند با همدلی و همراهی جوانان، داوطلبان، امدادگران، نجاتگران و پرسنل جمعیت نسبت به پویایی بیش از پیش هلال احمر تلاش کنند.

وی گفت: انتخابات مجمع استانی و هیات مدیره، انتخابات بعدی ما خواهد بود و در نهایت انتخابات شورای عالی جمعیت را در پیش رو خواهیم داشت که ان‌شاءالله طبق برنامه زمان بندی شده اجرا خواهند شد.