آیا نام برند معتبر آلمانی "بوش" را شنیده‌اید؟

وسایل خانگی جزء ضروریات و الزامات هر خانه ای هستند. ماشین لباسشویی، جاروبرقی، یخچال، ماشین ظرفشویی و دیگر وسایل امروزه جزء بایدهای هر زندگی هستند و زندگی مدرن امروزی بدون آنها خیلی دشوار است. در این مطلب می خواهیم درباره یکی از برندهای مشهور لوازم خانگی و نمایندگی آن صحبت کنیم. حتما همه شما نام بوش را شنیده اید (رییس جمهور آمریکا مد نظر نیست) و این برند معتبر آلمانی را می شناسید و نام آن را در تبلیغات شنیده اید. بیایید با هم نگاهی به تاریخچه، کیفیت و نمایندگیتعمیر بوش، این برند مشهور بیندازیم.

شرکت های زیادی وجود دارند که وسایل خانگی می سازند و آنها را به بازار عرضه می کنند. کیفیت کار این شرکت ها با هم فرق دارند و هر کدام نیز قیمت های مختلفی دارند. متاسفانه این روزها قیمت وسایل خانگی افزایش بسیار چشمگیری یافته است و باعث شده تا خرید این وسایل برای افرادی سخت و دشوار شود.


تاریخچه شرکت بوش

بوش شرکتی آلمانی است که در سال 1886 توسط رابرت بوش (RobertBosch) در شهر اشتوتگارت تاسیس شد. در ابتدا این شرکت مشهور، کارگاه برق کوچکی بود که تا مرز ورشکستگی هم رفت اما با تلاش موسس آن یعنی بوش توانست سرپا بماند.

شرکت بوشدر سال 1933 اولین دستگاه تولیدی خود را به بازار عرضه کرد. رابرت بوش(موسس شرکت) در سال 1942 چشم از جهان فرو بست اما این شرکت به کار خود ادامه داد و در سال 1952 یک پردازنده مواد غذایی را تولید و به بازار ارائه کرد. پردازنده مواد غذایی برای ایجاد سهولت پخت و پز برای زنان خانه دار ساخته شده بود. این محصول بسیار دلپذیر و در عین حال باکیفیت بود و انجام کارهای آشپزخانه را راحت تر می کرد.

با توسعه این شرکت و طی سالیان متمادی این شرکت توانست پیشرفت بسیار خوبی داشته باشد و اکنون به یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده لوازم خانگی در جهان تبدیل شده است.

این برند مطرح در بسیاری از کشورهای دنیا نمایندگی دارد و کالاهای خود را عرضه می کند. به علت کیفیت بالای محصولات بوش، این برند مشتریان فراوانی دارد.

مزایای لوازم خانگی بوش چیست؟

لوازم خانگی بوش دارای مزایای زیادی هستند و به همین دلیل توانسته مشتریانی دائمی برای خود بدست آورد. این شرکت بنای خود را بر تولید محصول باکیفیت بالا گذاشته است و به همین دلیل توانسته در دنیا یکی از بهترین ها باشد. در زیر به چند مزیت لوازم خانگی بوش اشاره می کنیم:

1. قطعات باکیفیت:همه ما می دانیم که شرکت های آلمانی در ساختن قطعات باکیفیت شهرت دارند. بسیاری از شرکت های مطرحی که ما می شناسیم آلمانی هستند.

بوش یکی از همان شرکت های آلمانی است که می توان از کیفیت محصولات آن مطمئن بود. این شرکت در عین حال که محصولات بسیار با کیفیتی تولید می کند همزمان به زیبایی و به روز بودن آن نیز توجهی خاصی دارد. محصولات بوش هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ ساخت در سطح بسیار بالایی هستند.

2.خدمات پس از فروش عالی:شرکت بوش در زمینه خدمات پس از فروش بسیار عالی عمل می کند. در صورت خرابی یا بروز مشکل، افراد می توانند به راحتی به نمایندگی ها مراجعه کنند یا با آن تماس بگیرند و مشکل خود را حل کنند.

3.قیمت مناسب:به نسبت کیفیت بالای آن، لوازم خانگی بوش دارای قیمت مناسبی هستند. البته این محصولات به علت بالا رفتن ارز در ایران جزء لوازم خانگی گران قیمت محسوب می شوند اما باید گفت که با توجه به کیفیتی که دارد، دارای قیمت خوب و مناسبی است.

4.امکانات عالی محصولات:یکی از ویژگی های خوب محصولات بوش، توجه به نیازهای مشتری است. افراد استفاده کننده از محصولات بوش بویژه خانم ها در هنگام استفاده از محصولات بوش احساس راحتی و اطمینان دارند.

5.متناسب بودن با محیط زیست:محصولات بوش طوری طراحی شده اند که کمترین آسیب را به محیط زیست برسانند و این نکته ای بسیار مهم است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش