شهردار اهواز:
پروژه های شهرداری اهواز از لحاظ ریالی کم سابقه است

موسی شاعری شهردار اهواز در بازدید خود به همراه دکتر شریعتی استاندار خوزستان از روند پیشرفت پروژه های شهرداری گفت: هم اکنون ده هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی فعال در دست اقدام داریم که به لحاظ ریالی در شهرداری اهواز کم سابقه و شاید بی سابقه باشد.

موسی شاعری شهردار اهواز در جریان بازدید چهار ساعته ی خود به همراه دکتر شریعتی استاندار خوزستان از روند پیشرفت پروژه های شهرداری اظهار کرد: شهرداری اهواز پروژه های مختلفی را در حوزه ی عمران شهری در دست اقدام دارد و از آنجاییکه این پروژه ها محدودیت ترافیکی ایجاد می کند لازم می دانم از صبر و بردباری مردم شریف اهواز تشکر کنم.

وی افزود: اگر بخواهیم شهرمان مسیر تحول را طی کند باید تحملمان را بیشتر کنیم زیرا پروژه های عمرانی زمان بر است. اما خوشبختانه اکثر قریب به اتفاق پروژه های جاری شهرداری در مراحل پایانی هستند و پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی داشتند و علیرغم شرایط بسیار سخت اقتصادی که در آن قرار داریم ولی با تلاش همکارانمان در مجموعه شهرداری اهواز پروژه ها روند قابل قبولی را طی کردند.

شهردار اهواز در خصوص پروژه تقاطع چندسطحی میدان دانشگاه عنوان کرد: الحمدلله این پروژه روند عملیاتی را بخوبی طی کرده و تا کنون طبق زمانبندی، مراحل تکمیل را سپری کرده است.

شاعری ادامه داد: بی شک تکمیل پروژه ها، مسیرهای جدیدی را برای اهواز ایجاد می کند و قطعا شرایط عبور و مرور را بهبود خواهد بخشید و بعد از تکمیل این پروژه ها انشالله به سمت توسعه فضای سبز و زیرساختهای رفاهی خواهیم رفت.

وی در خصوص هزینه های انجام شده گفت: هم اکنون ده هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی فعال در دست اقدام داریم و در کنار طرحهایی که در حوزه ی آبهای سطحی داریم و آسفالتی که انجام شده، برنامه داریم که در ادامه و از ماه آینده آنها را شروع کنیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: به لحاظ ریالی پروژه های شهری مدیریت شهری شهرداری اهواز بی سابقه و بسیار کم سابقه است.

وی در خصوص زمانبندی پروژه ها یادآور شد: برخی از پروژه ها به دلیل مشکلات موجود و برخی به دلیل عدم تامین منابع مالی با تاخیر مواجه هستند و برخی از پروژه ها نیز در زمانبندی تعیین شده به بهره برداری خواهند رسید.

شهردار اهواز در پایان قول داد: به زودی بسیاری از پروژه ها به بهره برداری می رسد و به یاری خدا در آینده نزدیک شاهد افتتاح آنها خواهیم بود.

گفتنی است شهردار اهواز و استاندار خوزستان در این بازدید از مسیر کمربندی پل ششم، مسیر ارتباطی پل ولایت، تقاطع غیر همسطح جانباز( زردشت) ، زیرگذر ۱۸ متری چهارم کیان آباد، بلوار ۴۴ متری کیانشهر و تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه دیدن کردند.