فرماندار شوشتر خبر داد:
مقدمات آغاز کلنگ زنی صنایع جانبی کشت و صنعت کارون شوشتر در حال انجام است / تخصیص زمین به بانوی کارآفرین و مادر شهیدان فرجوانی برای آزمایش یک کشت جدید در شوشتر + تصاویر
فرماندار شوشتر گفت: در روزهای آتی جلسه مقدماتی برای آغاز کلنگ زنی صنایع جانبی کشت و صنعت کارون شوشتر با حضور مدیرکل جهاد کشاورزی خوزستان، نماینده استاندار، مدیر کشت و صنعت کارون شوشتر و متقاضی سرمایه گذاری تشکیل می شود.


مهندس حسین پنبه دانه پور در گفت و گو با شوشان، اظهار کرد: در روزهای اخیر طی جلسه ای با آقای میرزاپور مدیرعامل کشت و صنعت کارون، مقدمات کلنگ زنی صنایع جانبی این مجموعه برنامه ریزی شد و انشاءالله در روزهای آتی هم هماهنگی های لازم در نشستی مشترک با مسئولان استانی صورت می گیرد.

وی افزود: همچنین در روز مادر و سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در خدمت خانم احمدیان بانوی کارآفرین خوزستانی و مادر شهیدان فرجوانی و همچنین مدیرعامل کشت و صنعت کارون بودیم که در آن جلسه با توجه به سابقه بسیار خوب این مادر گرامی در موضوع اشتغال زایی تصمیمات خوبی گرفته شد.

وی بیان کرد: بنا به صحبت های انجام شده قرار شد برای آزمایش کشت یک محصول، فضایی از مجموعه کشت و صنعت کارون در اختیار تیم متخصص کشاورزی با مدیریت این مادر شهدا قرار گرفته و در صورت نتیجه مثبت برای همکاری های بیشتر برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

به گزارش شوشان، خانم احمدیان مادر شهیدان اسماعیل و ابراهیم فرجوانی (از شهدای دفاع مقدس) در زمینه های متعدد در استان خوزستان کارآفرینی کرده و در حوزه ایجاد اشتغال، گام های خوبی برداشته است.