اجرایی شدن ۶۴ درصد مصوبات ستاد تسهیل تولید خوزستان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: تاکنون ۶۴ درصد از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان در سال جاری اجرایی شده است اما انتظار داریم شاهد عملکرد بهتری در اجرای مصوبات ستاد تسهیل باشیم.

امیرحسین نظری در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان که امروز، ۳۰ شهریورماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۹ در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان، یک هزار و ۶۷۱ مصوبه داشتیم که از این تعداد تاکنون یک هزار و ۶۱ مصوبه اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه ۶۳ درصد از مصوبات سال ۹۹ ستاد تسهیل استان اجرایی شده است، افزود: ۶۱۰ مصوبه ستاد تسهیل از سال ۱۳۹۹ باقی مانده که اجرایی نشده است و اکنون در مرحله اجرا قرار دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: در پنج ماه نخست سال جاری، ۵۵۳ مصوبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مشکلات واحدهای تولیدی استان داشته‌ایم که از این تعداد تاکنون ۳۵۲ مصوبه اجرایی شده است.

نظری عنوان کرد: تاکنون ۶۴ درصد از مصوبات ستاد تسهیل در استان در سال جاری اجرایی شده است اما انتظار داریم شاهد عملکرد بهتری در اجرای مصوبات ستاد تسهیل باشیم.

وی ادامه داد: ۱۹۸ مصوبه ستاد تسهیل استان در سال ۱۴۰۰ همچنان در حال اجرا است و امیدواریم با اجرایی شدن همه مصوبات، شاهد حل عمده مشکلات واحدهای تولیدی استان باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بیان کرد: ما در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان پیگیر حل مشکلات واحدهای تولیدی استان هستیم و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.