بسیج رسانه با تمام ظرفیت ها در کنار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود

بسیج رسانه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پرچم داران جهاد تبیین هستند.

به گزارش شوشان حجت‌الاسلام و المسلمین کلاه کج در دیدار با سجاد بهمئی رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان ضمن خیر مقدم و تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته بسیج رسانه در سطح استان خوزستان ،  بسیج را یک حرکت عظیمی دانست  که با فرمان حضرت امام خمینی (ره)درسال 58تشکیل شده و پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزشها را انجام می دهد و در همه زمان ها نقش های مختلفی را ایفا کرده زمانی با رویکرد فقط نظامی بوده و در حال حاضر هم با حفظ ماموریت خود به فرهنگ ورسانه هم توجه شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان گفت : دراین 43 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی  بعضی قصد داشتند نقش بسیج را کم رنگ کنند ولی با حمایت های حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) توانست کارهای موثر زیادی انجام دهد و این جز ء افتخارات این نهادمردمی است. و همچنین تشکیل اقشار مختلف بسیج از دستاورد های مهم بسیج می باشد که نمونه بارز آن بسیج رسانه است.

وی افزود: بسیج رسانه به عنوان یک نهاد مردمی و تخصصی می تواند نقش مهمی در سطح جامعه و خصوصا جهاد تبیین داشته باشد.

ایشان اضافه کرد: امروز فریضه جهاد تبیین یکی از مهمترین ماموریت های بسیج رسانه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که در تعامل با هم در تحقق این فرایند گام خواهیم برداشت و پرچم دار این جهاد خواهیم بود.

سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه خوزستان در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب شایسته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از زحمات و نوع نگاه ایشان به حوزه فرهنگ و رسانه  تشکر کردند و   گزارشی از برنامه و فعالیت های صورت گرفته در بسیج رسانه را ارائه دادند و  اعلام کردند در تمام زمینه های رسانه ای و جریان سازی رسانه در جهت اهداف انقلاب و نظام  آماده همکاری و تعامل هستیم.

وی   در این دیدار بر اجرای برنامه های مهم خصوصا جشنواره رسانه ای ابوذر و کنگره ملی رسانه های انقلاب اسلامی ، یادواره شهدای رسانه ، اجرای دوره های آموزشی و اردوهای فرهنگی تاکید کردند 
و اعلام نمودند بسیج رسانه خوزستان با تمام ظرفیت در کنار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود و از تمام ظرفیت ها در  جهت پیشبرد اهداف خصوصا جهاد تبیین  و آموزش سواد رسانه ای عموم مردم استفاده خواهد کرد. 

همچنین در این دیدار  بر افتتاح دفتر جدید سازمان بسیج رسانه خوزستان تاکید و مقرر شد افتتاح دفتر با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مسئولین  استانی و کشوری انجام گردد.