دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان:
با تمام توان در کنار مردم هستیم
شوشان ـ جعفری چگنی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان به دعوت حوزه بسیج کوی علوی به مناسبت دهه مبارک فجر در نشستی با حضور جمعی از نخبگان و بزرگان این منطقه به بررسی مسایل و مشکلات آنها پرداخت.
در این نشست صمیمی و بی واسطه دادستان خوزستان پای درد و دل و صحبت های دلسوزانه معتمدین محل نشست و پس از آن با تبیین دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین ریاست قوه قضاییه در اهتمام به حل مشکلات مردم هدف خود از این حضور را تحقق بخشیدن منویات رهبری خواندن و خاطر نشان کردن مطمئنا تا حل معضلات کنار مردم این محله خواهند ماند.

وی با اشاره به اینکه این پنجمین مرحله از حضور خود در کوی علوی از ابتدای سال تا کنون می باشد بیان کرد: ما از پیگیری مطالبات به حق و قانونی مردم خسته نخواهیم شد و این را بالاترین افتخار و بالاترین عبادت و خود را فرزند عشایر و از همین مردم می دانم.
دادستان استان در ادامه با احصا مسائل و مشکلات دستورات لازم را به دستگاه های مسئول در راستای حقوق عامه صادر و در پایان سخنان خود خطاب به مردم گفت: همانطور که شما از مسئولین انتظار دارید و انتظار و مطالبات شما به حق و به جا است و ما وظیفه داریم با تمام توان و وجود در خدمت شما باشیم ، این انتظار هم از اهالی محله می رود که در امور خدماتی نظیر رعایت نظم و انضباط اجتماعی ، امور خدماتی و ... با متولیان امر همکاری و همراهی کنند و در کنار سایر دستگاه های خدمات رسان باشند.