مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان
نقش حیاتی و ماندگار خبرنگاران در امیدزایی و بحران زدایی در حوادث
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان، فرارسیدن روز خبرنگار را به فرهیختگان عرصه رسانه در استان خوزستان تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، پیام دکتر علی خدادادی به شرح زیر است:

 

"ن و القلم و ما یسطرون"

همانگونه که قلم، دارای جایگاه والا و مقدسی است، صاحبان قلم نیز از منزلتی نیک برخوردارند که سخن پروردگار دانا نیز بر این نکته دلالت دارد که "الذی علّم بالقلم". روز خبرنگار یادآور فداکاری و ایثار کسانی است که بی دغدغه نام و نان، در اندیشه توسعه جامعه انسانی هستند که این قشر ممتاز، از خود گذشته و به دیگران رسیده اند. روز خبرنگار، روزی است به وسعت یک تاریخ که خبرنگاران، خود سازنده تاریخ در پهنه گیتی اند. این روز بزرگ، یادآور پیام رسانانی است که در سال های حماسه و دفاع دوشادوش رزمندگان، لحظه های عاشقی را جاودانه ساختند و زیباترین جلوه های خداوندی را بر جریده عالم ثبت کردند که یکی از رموز ماندگاری هشت سال دفاع مقدس، تلاش ها و جانفشانی های خبرنگاران است!

و اما...

روز خبرنگار در هلال سرخ، نقشی دیگرگونه دارد. خبرنگاران در شرایط بحرانی و در هنگامه حوادث، نقشی امیدزا و بحران زدا از خویش رقم می زنند و همپای امدادگران، به امداد قلب های رنجور، همت می گمارند. همیشه دیده ایم که این فرهیختگان عرصه رسانه، با جهت دهی صحیح افکار عمومی در کنترل و مدیریت بحران نقشی اساسی ایفا می کنند و موجب تقویت همبستگی و وفاق ملی می شوند که امروزه نقش حیاتی خبرنگاران در هدایت افکار عمومی در بحران ها بر هیچ چشم بصیری پوشیده نیست.

اینجانب با پاسداشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید، فرارسیدن روز خبرنگار را به اهالی خدوم و بلند همت رسانه، به ویژه خبرنگاران رسانه های استان خوزستان در حوزه اجتماعی و بحران تبریک گفته، سلامتی و توفیق روزافزون را در ادامه این مسیر مقدس از خدای منان خواستارم.