ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شهرداری اهواز
شوشان: به گزارش روابط عمومی مرکز، اسماعیل احمدی فر در اين بار افزود: ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهردار اهواز برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۷ شهریورماه آغاز و در روز شنبه ۱۳ شهریورماه ۹۵ پایان می‌پذیرد.


وی افزود: کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در پذیرش دوره مذکور ضرورت دارد در این مهلت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا دانشگاه مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام و فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در گزینش دوره های مذکور اقدام کنند.

ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز  اظهار داشت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی است داوطلبان باید به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است و با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش و پرداخت ملبغ ۱۸۰ هزار ریال (۱۸ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام اقدام کنند.

وی گفت:دفترچه راهنمای ثبت نام (۷ شهریورماه) بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبیان می توانند با حضور در دانشگاه ضمن استفاده از خدمات مشاوره رایگان، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.