استقبال از پیکر دلیرمرد خوزستانی شهید حاج محمد کیهانی

شوشان: حجت الاسلام و المسلمین حاج محمد کیهانی از مدیران خدوم شهرداری اهواز که از مدتها پیش در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در سوریه حضور داشت ، شربت شهادت را نوشید و به لقای حق پیوست.

شب گذشته 10 آبان ماه پیکر پاک این شهید سرافراز وارد فرودگاه اهواز شد و مورد استقبال هزاران نفراز مردم و مسئولان قرار گرفت. در این مراسم استقبال که به همت معاونت اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری اهواز برپا شده بود پس از تلاوت قرآن ، زیارت عاشورا قرائت شد. سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین توکلی (یکی از همرزمان شهید کیهانی) و مداحی حاج عباس نبگان از بخشهای دیگر این مراسم بود.

شایان ذکر است ، در این مراسم معنوی شریعتی استاندارخوزستان ، آیت ا... حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اهواز، سید خلف موسوی شهردار اهواز، اعضای شورای اسلامی شهر اهواز، امیر آهن جان معاون اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری، فرزین حاتمی کاکش مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، پرسنل و مدیران شهرداری و سایر مدیران استان خوزستان نیز حضور داشتند.


این مراسم تا پاسی از شب ادامه داشت و پیکر پاک این دلاور مرد خوزستانی از فرودگاه اهواز با حضور مردم تا منزل ایشان همراهی شد.

نام و یاد این شیرمردان پاک تا ابد بر قلب و پیشانی تاریخ هک شده و دنیا فداکاری هایشان را از یاد نخواهد برد.