حجت الاسلام سلیمی
لزوم پاسخگویی وزیر نسبت به حضور ورزشکاران در کنار نمایندگان رژیم صهیونیستی
حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای‌اسلامی با اشاره به اقدام برخی ورزشکاران ایرانی در ارتباط  با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات بین المللی گفت: شاید ورزشکاران ما از روی ساده اندیشی این اقدامات را انجام داده باشد که بایداز ملت ایران و خانواده‌های شهداو ایثارگران عذر خواهی کنند.متاسفانه بعضی افرادی که تحلیل دقیقی  از مسائل ندارند گاهی به گونه ای عمل می‌کنند که باعث ریختن آب به آسیاب دشمن می‌شود.

وی افزود:قرار گرفتن در کنار ورزشکاران رژیم صهیونیستی موجب خفت وذلت است.وزیر ورزش و جوانان  باید در باره این موضوع به مجلس پاسخگو باشد و وزارت ورزش باید ورزشکاران را در اینگونه امور  توجیه کند.

نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی غاصب و غیر قانونی است اظهارکرد:امروز دست رژیم صهیونیستی در خلق گروه تروریستی داعش در منطقه پیداست و بعضی کشورها مانند عربستان که در گذشته روابط مخفیانه با اسرائیل داشته‌اند امروز روابط خود را علنی کرده‌اند و این امر نشان دهنده طراحی نطام سلطه برای عادی سازی روابط کشورها با رژیم صهیونیستی است.

رئیس کمیته آموزش‌عالی کمیسیون آموزش مجلس درباره پرونده تحصیلات حسین فریدون،گفت:این موضوع را پیگیری کرده‌ایم و نتایج آن را به زودی منتشر خواهیم کرد.

حجت الاسلام سلیمی با اشاره به لغو سخنرانی های منتقدین دولت در دانشگاههای کشور،تصریح کرد:کسانی که برای لغو یک سخنرانی جنجال به پا می‌کنند در مقابل لغو این همه سخنرانی سکوت کرده‌اند. این موضوع با شعار انتقاد پذیری دولت در تناقض است و دولت با ید نقد پذیری‌اش را در عمل نشان دهد.