تقدیر شهردار اهواز از مقام پاسدار و جانباز
تقدیر شهردار اهواز از مقام پاسدار و جانباز

جلسه شورای اداری شهرداری اهواز به ریاست سید خلف موسوی و با حضور معاونین و مدیران شهرداری اهواز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه شهردار اهواز با تبریک اعیاد شعبانیه  و ولادت با سعادت امام حسین(ع) امام زین االعابدین(ع) و حضرت ابوالفضل عباس، به  روز پاسدار اشاره کرد و گفت: پاسداران، شاگردان مکتب حسینی و نمادی از شهادت طلبی و ایثار بوده و هستند و نقشی که سپاه پاسداران در دفاع ازشجره طیبه  انقلاب اسلامی داشته است نقشی بی بدیل است. وی همچنین با تبریک ولادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز به پرسنل جانباز شهرداری از دلاورمردی ها و رشادت های این عزیزان تقدیر کرد.

سیدخلف موسوی با تقدیر از معاونین و مدیران شهرداری اهواز در راستای تحقق درآمدهای پیش بینی شده در سال ۹۵ اظهار داشت: لازم است این تلاش شبانه روزی و این زحمات با تحویل به موقع حسابهای شهرداری به مراجع قانونی تکمیل شود.

وی از مدیران حراست، فاوا، معاونین اداری مالی و برنامه ریزی تشکر کرد و گفت: با برگزاری جلسات متعدد و منظم توسط این عزیزان، آسیب شناسی لازم طی سالهای گذشته در سیستم درآمدی انجام شد و با برطرف شدن اشکالات سال به سال این روند منظم تر شده و بهبود روش ها و اصلاح ساختارها انجام شد.

موسوی به  انتخابات پیش رو اشاره کرد و ضمن دعوت از همه ی شهروندان جهت شرکت در انتخابات  گفت: مدیران مناطق باید جهت جلوگیری از تخریب ظاهر شهر و  حفظ نمای بصری  اماکنی را جهت تبلیغات انتخاباتی با هماهنگی فرمانداری  در نظر بگیرند.