بازدید رییس هیات شرکت گروه صنایع کاغذپارس از مناطق سیل زده استان خوزستان + عکس

بازدید  رییس هیات شرکت گروه صنایع کاغذپارس از مناطق سیل زده استان خوزستان

دکتر ابوالفضل روغنی گلپایگانی  رییس هیات مدیره شرکت گروه صنایع کاغذپارس و هیات همراه با حضور در استان خوزستان از مناطق سیل زده این استان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات موجود در این مناطق قرار گرفت.

ابوالفضل روغنی گلپایگانی و هیات همراه با حضور در استان خوزستان از مناطق سیل زده استان از جمله شهرستان شوش دانیال ، شهر الوان و  بازدید و روند امداد رسانی و کمک به سیل زدگان را از نزدیک مورد بررسی و نظارت قرار دارند.

رئیس هیات مدیره طی بازدید از مناطق سیل زده استان در گفتگو با خبرنگار شوشان، ، گفت: وقوع سیل اخیر در استان خوزستان وضعیت بغرنج و تاسف باری را برای مردم شریف این استان ایجاد نموده است و به همین منظور شرکت گروه صنایع کاغذ پارس در اولین روزهای این حادثه تمام تلاش خود را بکار گرفت تا در کنار مردم باشیم و بتوانیم برنامه ریزی و اقدامات لازم را در  زمینه کمک رسانی و همراهی با ستادبحران شهرستان شوش انجام دهیم.
 وی افزود:با توجه به تاکید حاج جواد مقدم  مالک شرکت و مهندس احمد مقدم مدیرعامل محترم کاغذپارس برای ارائه خدمات به سیل زدگان ومردم آسیب دیده  باتمام امکانات شرکت ازجمله خدماتی ، تاسیساتی، خریداری وتهیه اقلام بهداشتی وخوراکی   لازم به منظور تامین بخشی از تغذیه و اسکان سیل زدگان منطقه، سعی نمودیم تا قسمتی از نیازهای آنان را برآورده نماییم. 

ابوالفضل روغنی گلپایگانی تصریح کرد؛ اکنون بصورت حضوری و میدانی حضور یافتیم تا ضمن بازدید از منطقه و اعلام آمادگی برای همکاری هرچه بیشتر ، وضعیت موجود را برآورد و ارزیابی نموده و برنامه ریزی های لازم برای تهیه اقلام ضروری ومورد نیاز، صورت پذیرد و در این راستا بتوانیم گوشه ای از آلام و رنج خاطر مردم خوب استان خوزستان را کاهش دهیم.
خبرنگار سمیه اکبری