دکتر غزی فرماندار شوش:
دستگاه‌های اجرايی مجاز به حمايت از کاندیداهای انتخاباتی نيستند + عکس
توصیه‌های انتخاباتی فرماندار شوش خطاب به مدیران:
دستگاه‌های اجرايی مجاز به حمايت از کاندیداهای انتخاباتی نيستند

فرماندار شوش گفت:  مدیران دستگاههای مختلف و یا عوامل اجرایی انتخابات مجلس حق ندارند از کاندیدای خاصی حمایت کنند.
 به گزارش شوشان به نقل از روابط عمومی فرمانداری شوش،  نشست شورای اداری شهرستان با محوریت اربعین حسینی و رویداد انتخابات به ریاست دکتر عدنان غزی فرماندارشهرستان و با حضور آیت الله امام، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شوش، اعضای شورای تامین و اداری این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شوش در این نشست ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی(ع) گفت: در روزهای منتهی به اربعین حسینی (ع) هستیم و همچون سالهای گذشته، شهرستان شوش میزبان خیل عظیمی از عاشقان ابا عبدالله الحسین، است. 

وی افزود: بر همین اساس ما از تمام ظرفیت شهرستان برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی استفاده می‌کنیم و در این خصوص تمام دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تا طبق برنامه‌ریزی انجام شده عمل کنند.

فرماندار شوش همچنین در ادامه با اشاره به رویداد مهم انتخابات سال جاری مجلس گفت: مهمترین رویداد سیاسی کشور در سال جاری، برگزاری  انتخابات مجلس است، شهرستان شوش نیز طبق برنامه‌ریزی، خود را برای مشارکت حداکثری مردم شریف این شهرستان آماده می‌کند.  
رئیس شورای اداری شهرستان، محور اصلی در برگزاری انتخابات را فرمانداری در شهرستان عنوان و خاطر نشان کرد: همه اعضای شورای اداری موظف هستند بدون جانبداری از کاندیدای خاص و جریانی خاصی، قانون را برای برگزاری یک انتخابات باشکوه رعایت کنند.

غزی اظهار داشت: رفتار کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با جدیت رصد می شود و اگر تخلفی از سوی آنها مشاهده شود موارد تخلف آنها بررسی و طبق قانون با انها برخورد می‌شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه دستگاههای اجرایی ‌به هیچ وجه حق حمایت از هیچ کاندیدایی را ندارند، یادآور شد: ما در انتخابات بی طرف هستیم و بر اساس فرمایشات‌ رهبری انقلاب که تاکید بر صیانت از آرای مردم بعنوان حق الناس کرده اند عمل می‌کنیم.