آغاز ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان
علی بردیده اظهار کرد: نام‌نویسی در دو مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته آغاز شده است و تا ۳۰ دی‌ماه ادامه دارد.

وی افزود: رشته‌های مقطع کارشناسی پیوسته شامل معماری داخلی، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معماری، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مشاوره، آموزش زبان انگلیسی و زبان و ادبیات انگلیسی است.

قائم‌مقام موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان ادامه داد: همچنین حسابداری، مهندسی اجرایی عمران، معماری، مهندسی نرم‌ افزار، مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندسی الکترونیک و مهندسی برق، رشته‌های تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته هستند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام حضوری انجام می‌شود، به مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام اشاره کرد و گفت: اصل یا گواهی موقت دیپلم و کپی آن برای متقاضیان کارشناسی پیوسته و مدرک کاردانی برای متقاضیان کاردانی به کارشناسی ناپیوسته لازم است. ریز نمرات دیپلم و کاردانی، مدرک وضعیت نظام وظیفه و یک قطعه عکس، از دیگر مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام است.

بردیده بیان کرد: متقاضیان برای ثبت‌نام می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۴ روزهای شنبه تا چهارشنبه به اداره آموزش موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان واقع در اهواز، پردیس، انتهای بلوار اصلی، مجتمع آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان و برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.mjdkh.ac.ir مراجعه کنند.