گزارش
گفتگو
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد:
بهره‌برداری از سه پروژه تولیدی صنعتی/رشد ۲۰ درصدی سرمایه‌گذاری در اروند نسبت به مدت مشابه سال قبل
در راستای جهش تولید، ظهر امروز با حضور مسوولان منطقه ایی سه پروژه در قالب طرح توسعه یک شرکت تولیدی، صنعتی در شهرک صنعتی شماره یک آبادان به بهره برداری رسید.
در نشست خبری سامری نماینده خرمشهر با اصحاب رسانه مطرح شد:
به دولت و مسئولین خوزستان نقدهای زیادی وارد است
عبدالله سامری نماینده خرمشهر صبح روز دوشنبه، یازدهم فروردین ماه به سوالات اصحاب رسانه در خصوص بعضی موارد و مشکلات موجود در شهرستان پاسخ داد که در ادامه میخوانید.
در نشست خبری معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر با اصحاب رسانه مطرح شد:
امروز روز غیبت نیست، روز مسئولیت و انجام وظایف اجتماعی است.
محمد حیدری در نشست خبری عصر روز جمعه هشتم فروردین ماه با اصحاب رسانه به شرح اقدامات انجام شده برای کنترل و پیشگیری شیوع کرونا ویروس پرداخت که اهم آنها به شرح زیر است:
تهاتر با اشراف کامل اتحادیه اتوبوسرانی کشور و تصویب هیات مدیره سازمان صورت گرفت.
توضیحات میاح پور در مورد خبر غیب شدن اتوبوسها در سازمان حمل و نقل شهرداری
پیرو خبر منتشر شده در پایگاه خبری "خرمشهر ما" با عنوان "رمز گشایی از غیب شدن اتوبوسهای چند صد میلیونی در سازمان حمل و نقل شهرداری"، میاح پور مدیرعامل وقت سازمان حمل و نقل طی تماسی توضیحاتی ارائه داد که پایگاه خبری شوشان طبق رعایت اصل بی طرفی و در جهت تنویر افکار عمومی،مطالب و موارد گفته شده را منتشر میکند.
نقش نفت و گاز اروندان در رفع آبگرفتگی ناشی از بارش اخیر
پنجشنبه پنجم دی ماه مدیر عامل و رئیس هئیت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان به همراه مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید،از مناطق دچار آبگرفتگی شهرستان خرمشهر بازدید کردند.
نشست هم اندیشی شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان با مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان
عصر روز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸، نشست هم اندیشی شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان با مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان برگزار گردید.
ابلاغ و تصمیم گیری در خصوص رای شورای حل اختلاف استان در دستور کار شورای اسلامی خرمشهر قرار گرفت
پنجاه و نهمین جلسه ی شورای اسلامی شهر با دستور کار ابلاغ و تصمیم گیری در خصوص رای شورای حل اختلاف استان روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه با حضور کلیه ی اعضای شورا برگزار شد.
بهره‌برداری میدان آزادگان جنوبی به طور رسمی بر عهده شركت نفت و گاز اروندان قرار گرفت
آیین تحویل و تحول میدان آزادگان جنوبی از شرکت مهندسی و توسعه نفت به شرکت نفت و گاز اروندان برگزار و طی آن بهره برداری از این میدان بزرگ نفتی به طور رسمی به اروندان واگذار شد.
برگزاری نشست هماهنگی جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر
جلسه هماهنگی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر صبح دیروز بیستم مرداد ماه در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه خرمشهر با حضور حمیدرضا آذرنگ و تعدادی از مسئولین برگزار شد.
در نشست خبری مدیر آکادمی اروند با اصحاب رسانه مطرح شد
جزئیات و نحوه ی واگذاری امتیاز تیم کارون اروند
صبح امروز ۱۸مرداد ماه طی نشستی با اصحاب رسانه،امیر سامری ،سخنگوی باشگاه و مدیر آکادمی اروند در محل دفتر باشگاه،درخصوص حواشی ایجاد شده در رابطه با واگذاری تیم کارون اروند و دلایل این اقدام توضیحاتی را ارائه داد که در ادامه به آن اشاره شده است.
نشست سه‌جانبه ی دانشگاه خرمشهر و دو دانشگاه مهم کشور با محوریت جذب دانشجوی خارجی برگزار شد.
بررسی شیوه همکاری سه جانبه بین دانشگاه علوم و فنون خرمشهر ،دانشگاه صنعتی امیر کبیر و دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با هدف جذب دانشجوی خارجی و همکاری آموزشی و پژوهشی بین سه دانشگاه به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر آغاز شد.
دیدار جمعی از فعالان اجتماعی- سیاسی شهرستان خرمشهر با ریاست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
بدنبال انتصاب زراء نژاد به ریاست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در هفته جاری، وی امروز طی جلسه ای با جمعی از فعالان اجتماعی- سیاسی خرمشهر به تبیین دیدگاه و چشم اندازهای مدنظر خود پرداخت.
اعتراضات دانشجویان علوم و فنون خرمشهر، به مسمومیت های غذایی و تایید و تکذیب مسئولین دانشگاه همچنان ادامه دارد.
بعد از انتشار خبر مسمویت غذایی چند باره تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و تایید و تکذیبهای مسئولین دانشگاه،پیگیر اصل ماجرا شدیم...
نمایشی با نام
بیت المال و سفره های کوچک تر از همیشه ی مردم خرمشهر و آبادان، نباید هزینه ی شوهای تبلیغاتی و برنامه های نمایشی کم بازده برخی مسئولین و سازمان های داعیه دار پیشرفت در منطقه را پرداخت کند.
اولین برد تیم ملی بسکتبال بانوان زیر 18سال در مسابقات آسیایی
بازیهای آسیایی بانوان زیر 18سال از ششم تا دوازدهم آبان ماه در بنگلور هند در حال برگزاری است، تیم ملی بسکتبال زیر 18 سال در اولین بازی خود به پیروزی رسید.
حسن قورچیان:  فیلم با صدا به تکامل خواهد رسید/ عدم حضور کارشناسان صدا در جشنواره فیلم کوتاه امتیاز منفی دارد
بازگشت فیلم کوتاهی به کارگردانی شهریار پورسیدیان و با طراحی صدا و صداگذاری حسین قورچیان در سومین جشنواره جهانی فیلم کوتاه پونا هندوستان کاندید دریافت جایزه در بخش صدا شد.
پوستر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند رونمایی شد
پوستر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند امروز سه شنبه یکم آبان ماه با حضور مدیران و علاقمندان به فعالیت های فرهنگی هنری منطقه آزاد اروند در محل مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان رونمایی گردید.
بیانیه ی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب خرمشهر نسبت به عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند در تعامل با رسانه های مستقل
شورای هماهنگی اخزاب اصلاح طلب شهرستان خرمشهر با صدور بیانیه ای نسبت به عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند واکنش نشان داد.
از رییس فعلی شورا گله مندم.
شوشان خرمشهر امروز در گفتگو با امیر سامری عضو شورای اسلامی شهر در خصوص دو موضوع مدارک تحصیلی مشاور و معاون شهردار و علت غیبت اعضا در جلسات گفت و گو کرد.
نشست خبری فقهی ( سرپرست بیمارستان ) و بهشتی ( سرپرست شبکه بهداشت و درمان خرمشهر) با اصحاب رسانه.
نشست خبری فقهی سرپرست بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر و بهشتی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرمشهر صبح امروز دوشنبه،5شهریور ماه در ساختمان شبکه ی بهداشت برگزار شد. حاصل نشست با بهشتی و فقهی، و گزارش اقدامات و عملکرد انجام شده در بیمارستان و مراکز در مانی و پاسخگویی به سوالات و ابهامات اصحاب رسانه و بازدید از بیمارستان،اطلاعاتی است که در ادامه ی مطلب خواهید دید.
آخرین اخبار