آخرین اخبار
تلگرام کاکو صفحه اول

بنام خداوند جان و خرد

 نخستین پایگاه خبری غیردولتی جنوب و غرب کشور (آغاز فعالیت 1383)


صاحب امتیاز و مدیر مسئول : اميد حلالي
سردبیر : میلاد ملحانی

پایگاه اطلاع رسانی شوشان دارای شماره مجوز 92/25181 از هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری های کشور

كاربران گرامي و فرهيختگاني كه اين پايگاه خبري را براي بازديد انتخاب كرده ايد ضمن تشکر از شما پايگاه خبري شوشان نخستين پايگاه مستقل بخش غیردولتی و كاملاً آزادي است كه از سال 1383 با مشي خبري، تحليلي و انتقادي پاي در پهنه وسيع و بكر انتشار الكترونيكي نهاده است و پس از بیش از ده سال فعالیت حرفه ای و ثبت در ستاد ساماندهی بحمدالله در بهمن ماه 1392 موفق به اخذ مجوز رسمی فعالیت از هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری ها به عنوان عالی ترین مرجع نظارتی بر رسانه های کشور گردید که پشتوانه آن سال ها کار حرفه ای و تاثیر گذاری بر مسائل منطقه است.

اما بعد :

- شوشان بر اين باور است تا بارهاي بر زمين مانده و معطل فرهنگ و تمدن را خاصّه در جنوب كشور از زمين بردارد و به سرمنزل برساند.

- شوشان به همگرايي اقوام اعتقاد تام دارد و راهكار اجرايي و نظري در اين خصوص ارائه خواهد داد و هر گونه واگرايي در اين زمينه و ايجاد اختلال در رابطه دو سويه بين مفهوم ملت و قوم را به چالش خواهد كشيد.

- شوشان به ارائه نوعي جامعه شناسي بومي كه بستر توسعه پايدار محلي است خواهد پرداخت.

- شوشان، سبز است و رصد كننده صيانت از محيط زيست.

- شوشان اعتقاد دارد كه با نگهداري و مرمت و پاسداري از ميراث فرهنگي كشور ، جنوب و خوزستان مي توان به درآمدي پايدار، پاك و سالم براي عموم مردم محلي رسید و با شناساندن اين آثار بنيه و ريشه ي هويت ملي و منطقه اي را افزون كرد.

- شوشان به تاريخ آنچنان توجه دارد كه به جامعه و گذشته پربار اگر به كار ساختن امروزي آباد و آزاد نيايد نداشتن و ندانستنش به.

- شوشان مي گويد كه زبان هاي اقوام و لهجه هاي خرده فرهنگ ها بجاي آنكه تهديدي براي كشور و زبان رسمي به حساب آيند مي توانند جز تقويت كننده هويت مردمان ايران زمین باشند و مي توان با مديريت فرهنگي و انساني بهينه، چالش تهديد اقوام و خرده فرهنگ ها را به فرصت و مشاركت هاي اجرايي تبديل كرد.

- شوشان خود را مقيد به دفاع از حقوق كودكان و زنان مي داند.

- شوشان به نوسازي اجتماعي اعتقاد دارد، نه واسازي.

- شوشان پذيراي آثار فرهيختگان و فرزانگان ايران و جهان براي نشر است و قابليت ترجمه و انتشار به زبان هاي عربي و انگليسي را دارد.

- شوشان از استفاده ي مطالب تولیدی خود در رسانه ها با ذكر منبع استقبال مي كند.

منتظر دریافت اخبار ادارات، اشخاص حقیقی و حقوقی و نیز پیشنهادات شما می باشد.

نشانی : اهواز - خیابان شریف زاده - نبش سعدی (علم الهدی) - پلاک ۳۰ - طبقه اول

پست الکترونیک : shooshanpress@gmail.com 

- تلفن: 06132216916

تلگرام کاکو صفحه اول