بهره برداری از بزرگترین کارخانه ظروف سلولزی دنیا درشهرستان شوش + تصاویر
در آستانه جشن بزرگ انقلاب اولین و بزرگترین کارخانه ظروف سلولزی دنیا درشهرستان شوش با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، عدنان غزی فرماندار شوش به بهره برداری رسید.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران:
واردات لزوما دشمن تولیدکننده داخلی نیست + عکس
ابوالفضل روغنی گلپایگانی رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران گفت: گارد منفی نسبت به واردات و واردکننده در کشور و حتی میان مسوولان وجود دارد، اما واقعیت آن است که واردات اساسا مفهوم بدی نیست. هرچند که باید واردات هوشمندانه انجام شود تا صنعت داخلی آسیب نبیند. در تمام دنیا نیز دولت‌ها از سیاست‌هایی همچون وضع تعرفه بر واردات از صنایع داخلی حمایت می‌کنند.
دکتر عدنان غزی فرماندار شوش:
فرماندار مجری قانون انتخابات است نه مجری انتخابات+ عکس
دکتر عدنان غزی: آخرت خود را برای هیچ کاندیدایی نمی فروشم/ فرماندار مجری قانون انتخابات است هر فردی با خواست و اراده مردم بعنوان منتخب آن ها از صندوق های رای بیرون بیاید برای همه عزیز و محترم خواهد بود تشکیل ائتلاف ها در ایام انتخابات بلامانع است/ فعالیت حزبی قوانین و اصول خود را دارد
امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول:
۱۰۰۰ برنامه به مناسبت دهه فجر در شهرستان دزفول اجرا می شود+ عکس
بن عباس در ادامه ارزش پروژه های عمرانی شهرستان دزفول در سال ۹۸ را بالغ بر یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال و ارزش پروژه های عمرانی در سطح ملی دزفول را نیز یکهزار میلیارد ریال برشمرد و افزود: بخشی از این پروژه ها از سوی بخش خصوصی و با حمایت دولت در حال اجرا هستند.
مصطفی نظری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش :
تبلیغات زودهنگام داوطلبان مجلس در فضای مجازی ممنوع می باشد+عکس
نظری با اشاره به ممنوعیت پخش هرگونه کلیپ ، مطالب و تیزر انتخاباتی تبلیغاتی قبل از موعد مشخص شده در فضای مجازی، گفت : برگزاری سخنرانی در محافل عمومی مانند مساجد ، حسینیه ها و مدارس از مصادیق جرم و جرایم انتخاباتی پیش از موعد تبلیغات محسوب است.
سرهنگ حميدرضابهاروند فرمانده انتظامي شوش:
رتقاء امنيت، اولويت اصلي ماموريت هاي پليس شوش+ عکس
فرمانده انتظامي شوش اظهار کرد: از دستاوردهاي اجراي اين طرح كشف 11دستگاه موتور سيکلت مسروقه ، توقيف 75 دستگاه موتورسيکلت متخلف ،دستگيري 4نفر سوداگرمرگ، 13 نفر معتادمتجاهر، مقدار 105 گرم انواع مواد مخدر مي باشد.
سرهنگ بهاروندفرمانده انتظامی شهرستان شوش:
شناسایی و تعیین تکلیف مشمولان غایب متولد ( ۱۳۵۵ تا ۱۳۷۹) می باشد +عکس
بهاروند در ادامه بیان داشت: برابر ماده ۱۰ قانون خدمت وظیفه عمومی مستمری بگیران کمیته امداد امام خمینی (ره) ، معلولان بهزیستی، مستمری بگیران تامین اجتماعی چنانچه وضعیت خدمت دوره ضرورت خود را روشن ننمایند مستمری آنان قطع خواهد شد لذا باید آقایان معلول و از کار افتاده متولد (۱۳۵۵ تا ۱۳۷۹) جهت گرفتن کارت معافیت پزشکی به دفاتر پلیس+۱۰مراجعه نمایند.
مصطفی نظری دادستان عمومی و انقلاب شوش:
باندتولیدمشروبات الکی درشوش متلاشی شد+ عکس
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان شوش گفت:یک باندساخت مشروبات الکی درشوش کشف ومتلاشی ویک نفردراین رابطه دستگیرشد.
اسدبیگی مدیرعامل مجتمع کشت و صنعت نیشکر:
تکذیب شایعه واگذاری مجتمع کشت و صنعت هفت تپه + عکس
اسدبیگی در درباره شایعه واگذاری مجتمع کشت و صنعت هفت تپه تا پایان سال جاری نیز گفت: این خبر کذب محض است و ما هیچ تصمیمی برای خرید و فروش مجتمع هفت تپه نداریم. چندین سال است که شبانه‌روزی برای رونق هفت تپه تلاش کرده‌ایم و کسانی که این شایعات را می‌سازند جز برهم زدن مجموعه و به مخاطره انداختن اشتغال و معیشت کارگران هدف دیگری را دنبال نمی‌کنند.
مهندس امید اسد بیگی مدیر عامل کشت وصنعت نیشکر هفت تپه:
با بازگشت به کار کارگران اخراجی مشکلی نداریم+ عکس
با بازگشت به کار این کارگران هیچ مشکلی ندارد، افزود: ما تابع دستور قوه قضائیه هستیم و این کارگران در قوه قضائیه پرونده دارند. مدیرعامل هفت تپه با طرح این سوال که چراباید یک شرکتی با این همه کارگر، ۷۰ روز با همین فضاسازی‌های بیهموده تعطیل باشد، افزود: ما با بازگشت به کار تمام کارگرانی که مشکل زندان وقضایی پیدا کرده‌اند مشکلی نداریم در عین حال حقوق آنها نیز در دوران زندان به خانواده‌هایشان پرداخت شده است.
مهندس اسدبیگی مدیرعامل مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه:
ثبت رکورد جدید در زیر کشت بردن ۲۵۰۰ هکتار زمین زراعی نیشکر+ عکس
مدیرعامل مجتمع نیشکر هفت تپه با بیان اینکه بر اساس وعده‌های داده شده تا ۱۰ روز آینده با آماده‌سازی بخش صنعتی مجموعه (اورهال) بهربرداری آغاز می‌شود، افزود: با شروع اعتراضات کارگری که حدود ۷۰ روز به طول انجامید، ۲ ماه بهره‌برداری شکر به تاخیر افتاد ولی با این حال سعی کردیم با دعوت از کارگران برای کار تا بیشتر از این مجموعه دچار ضررو زیان نشود.
حضور سردار حسین اشتری  درشوش دانیال(ع) منزل شهید رضا صیادی
سردار اشتری تصریح کرد: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید و این مسئله بایستی برای گروه ها و افراد تأثیرگذار تبیین شود.
دکتر غزی فرماندار شوش:
دستگاه‌های اجرايی مجاز به حمايت از کاندیداهای انتخاباتی نيستند + عکس
غزی اظهار داشت: رفتار کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با جدیت رصد می شود و اگر تخلفی از سوی آنها مشاهده شود موارد تخلف آنها بررسی و طبق قانون با انها برخورد می‌شود.
شعله بر جان  باگاس نیشکر / دود غلیظ برفراز هفت تپه + عکس
مهندس شاپور ابراهیمی مدیر کارخانه کاغذ پارس گفت : باگاس شعله ور شده مربوط به شرکت کشت وصنعت نیشکر میباشد . که طی دوماه گذشته به صورت مکتوب در رابطه با خطرات و شرایط نگهداری باگاس دپو شده در مجاورت شرکت کاغذ پارس هشدار داده بودیم اما متاسفانه هیچگونه اقدامی صورت نگرفت و امروز شاهد حریق باگاس شدیم و پرسنل و نیروهای ما به تنهایی در حال مهار آتش هستند .
بازدید نماینده ولی فقیه در خوزستان از شرکت نیشکر  هفت تپه + عکس
نماینده ولی فقیه وامام جمعه اهواز نیز پس از بیان مشکلات این شرکت توسط مدیریت و کارگران بر لزوم تلاش و همت بیشتر برای رفع این مشکلات تاکید کرد.
صادق جعفری چگنی رئیس دادگستری شهرستان شوش:
40 هکتار از اراضی ملی در منطقه سرخه بخش فتح المبین شهرستان خلع ید شد.
رییس دادگستری شهرستان تاکید کرد: در برخورد با زمین خواری منتظر تغییر کاربری و ساخت و ساز نخواهیم ماند بلکه دستگاه قضایی شهرستان پیشگام بوده و جلوی دست اندازی ها را در بدو امر خواهد گرفت.
دکتر روغنی رئیس هیئت مدیره شرکت کاغذپارس
هیچگونه مطالبات قانونی یا بدهی تحت هیچ شرایطی به همکاران نداریم.
دکتر روغنی با تاکید بر احترام به ارزش‌های اخلاقی و انسانی کارگران گفت سیاست هیات مدیره و سهامدارن این شرکت رونق به سفره کارگر میباشد ، ما پرسنل شرکت را کارگر نمی دانیم بلکه همراه ،همکاروشریک تجاری خود می دانیم واگر بیشتراز مسئولین به فکر این عزیزان نباشیم قطعا کمتراز آنها نیستیم چون آنها را اعضای خانواده خود میدانیم.
ابوالفضل روغنی، رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا:
امروز دولت ارز 4200 تومانی را که می‌تواند نیاز مردم به دارو را تا حدی برطرف کند،‌ به کاغذ اختصاص داده و این نشان می‌دهد که ما مسیر را اشتباه رفته‌ایم+ عکس
رئیس سندیکای تولید کنندگان کاغذ و مقوا با اشاره به ورود وزارت ارشاد به موضوع کاغذ یادآور شد:‌ وزارت صنعت و وزارت ارشاد مشکلاتی بر سر کاغذ با هم پیدا کردند‌. من می‌گویم سیستم واردات کاغذ باید متمرکز باشد،‌ از تشکل‌های بخش خصوصی بهره گرفته شود؛ این در حالی است که در گذشته ارز کاغذ را به افرادی دادند که ارزها را برده و کاغذی نیاوردند.
مصطفی نظری دادستان شوش:
مردم شایعات مربوط به سیل را منتشر نکنند + عکس
مصطفی نظری گفت: از پلیس فتا وپلیس اطلاعات خواسته شده تا ضمن رصد کردن شایعات منتشرشده، با تولیدکنندگان و منتشرکنندگان اخبار دروغ معرفی تاازطریق مراجع قضایی برخورد کند.
بازدید  رییس هیات شرکت گروه صنایع کاغذپارس از مناطق سیل زده استان خوزستان + عکس
رئیس هیات مدیره طی بازدید از مناطق سیل زده استان در گفتگو با خبرنگار شوشان، ، گفت: وقوع سیل اخیر در استان خوزستان وضعیت بغرنج و تاسف باری را برای مردم شریف این استان ایجاد نموده است و به همین منظور شرکت گروه صنایع کاغذ پارس در اولین روزهای این حادثه تمام تلاش خود را بکار گرفت تا در کنار مردم باشیم و بتوانیم برنامه ریزی و اقدامات لازم را در زمینه کمک رسانی و همراهی با ستادبحران شهرستان شوش انجام دهیم.
آخرین اخبار