اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۵۴۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۸
عبدالرضا هلالی، در گفت‌وگویی به این سوال در خصوص سفر سوریه برای جنگیدن در کنار مدافعان حرم پاسخ جالبی داد. هلالی در پاسخ به این سوال که چرا جزو مدافعان حرم به سوریه نرفته است، می‌گوید: « اولا که اجازه بسیاری از مسائل دست ما نیست. این‌طور نیست که من فردا بخواهم بروم و به‌سادگی من را بپذیرند.

من از اولین نفراتی بودم که داوطلب شدم برای دفاع از حرم به سوریه بروم. سال ۹۲ پاسپورتم را که اعتبارش تمام شده بود، تعویض کردم تا بتوانم بروم و هنوز پاسپورت من هست. » وی در همین رابطه می‌گوید: «واقعیت امر این است که خیلی با من صحبت کردند که حضور شما در اینجا بسیار مثمرثمرتر است. به من می‌گفتند اگر شما به سوریه بروید غیر از خواندن چه کاری می‌توانید انجام دهید؟ این کار را که همین‌جا انجام می‌دهید. بسیاری از مداحان هم رفته‌اند اما حتما اجازه حضور مستمر نمی‌دهند و اگر هم به ما اجازه بدهند، نهایتا می‌توانیم زمان مشخصی برویم و برگردیم. »

این مداح سرشناس ادامه داد: «من اصلا دوست ندارم رفتنم این‌طور باشد. افراد بسیاری با رفتن من مخالف بودند که هم توصیه کردند نروم و هم اجازه نمی‌دادند. البته اینکه بخواهید چند روز بروید و برای بچه‌های رزمنده دلگرمی ‌ایجاد کنید، تا این اندازه اجازه می‌دهند اما اجازه ماندن و حضور در جنگ را نمی‌دهند.» این گفت‌وگو را مثلث منتشر کرده است.

برچسب ها: عبدالرضا هلالی
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار