شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۵۷۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
من چنین عقیده‌ای ندارم که دانش آشتیانی و سلطانی‌فر بهترین گزینه‌های دولت برای معرفی به مجلس بودند.
محمد علی وکیلی عضو فراکسیون امید درباره ویژگی‌های وزیر پیشنهادی روحانی برای وزرات ارشاد گفت: مهم‌ترین ویژگی صالحی امیری این است که وی فردی گفتمانی است یعنی گفتمان وی گفتمان فرهنگی است. تخصص وی نیز مدیریت فرهنگی است و حوزه فرهنگی را به لحاظ تئوریک می‌شناسد. 

نماینده مردم تهران در خانه ملت در مصاحبه با خبرنگار عصر ایران با بیان اینکه گفتمان صالحی امیری نزدیک‌ترین گفتمان به روحانی است ادامه داد: چون گفتمان صالحی امیری به روحانی نزدیک است پس مورد مناسبی برای حوزه فرهنگ است، هم آسیب‌های حوزه فرهنگ را خوب می‌داند و هم مرز‌ها را خوب می‌شناسد و هم به متدلوژی حوزه فرهنگ اشراف دارد و هم زبان و ادبیات تعامل دارد. 

دبیر هیات رئیسه مجلس دهم با بیان اینکه صالحی امیری گزینه مناسبی برای حوزه فرهنگ است خاطر نشان کرد: آقای دانش آشتیانی و سلطانی فر نیز کف شرایط را برای دو وزارتخانه ورزش و آموزش و پرورش را دارند اما اینکه آیا بهتر از این آقایان گزینه‌ای دیگری نداشتیم و این دو گزینه‌های اصلح هستند من چنین عقیده‌ای ندارم که این دو بهترین گزینه‌های دولت بودند. گرچه شاید ویژگی‌های مثبتی داشته باشند. 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر نمی‌توان فضای مجلس را برای رای دادن به وزرای پیشنهادی پیش بینی کرد افزود: در حال حاضرآقایان در حال دیپلماسی رای هستند و نمایندگان در حال ارزیابی هستند. 

این نماینده اصلاح‌طلب با بیان اینکه ترمیم کابینه باید شامل بخش‌های اقتصادی نیز شود گفت: اصل تغییری که اتفاق افتاده است خوب است و نشان می‌دهد که آقای روحانی پیام تغییر را دریافت کرده است اما کافی نیست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار