اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۶۱۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱
یک نماینده کنگره آمریکا آژانس اطلاعات مرکزی این کشور را به تسلیح مخالفان دولت سوریه متهم کرد که با گروه تروریستی القاعده متحد شده بودند.
به نقل از اسپوتنیک، تولسی گابارد، نماینده زن کنگره شب گذشته (جمعه) در صفحه توییتر خود نوشت سیا جنگجویان وابسته به سازمان تروریستی القاعده را به منظور سرنگون کردن حکومت بشار اسد، رئیس جمهور سوریه مسلح کرده است.

وی اعلام کرد:« طی چهار سال، سیا به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حال مسلح کردن مخالفان به اصطلاح «میانه رو» بود که با القاعده متحد شده بودند تا حکومت سوریه را سرنگون کنند.

تولسی گابارد همچنین تاکید کرد اگرچه باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری بعد از ظهر جمعه در مورد نیازهای بشردوستانه مردم شهر حلب سوریه سخنرانی کرد اما او در مورد عملکرد دولت خود به تشدید این بحران حرفی نزد.

تولسی گابارد همچنین در صفحه توییتر خود تاکید کرد: به این دلیل است که من این موضوع «اقدامات برای مسلح کردن تروریست ها را متوقف کنید» را برای پایان دادن به این دیوانگی که باعث درد و رنج بزرگی شده است و منجر به تقویت القاعده می شود، مطرح کردم.

در تاریخ هشتم دسامبر سال کنونی میلادی، تولسی گابارد موضوع اقدام برای مسلح کردن تروریست ها را متوقف کنید را مطرح کرد که بر اساس آن آمریکا را در استفاده از مالیات دهندگان آمریکایی به منظور فراهم کردن پول، سلاح، آموزش و حمایت اطلاعاتی برای گروههای تروریستی از قبیل گروه تکفیری - صهیونیستی داعش منع می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار