اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۰۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
اعتراض کارگران شهرداری اندیمشک
کارگران معترض شهرداری اندیمشک که مدعی اند 14 ماه است حقوق دریافت نکرده اند روز دوشنبه مانع ورود کارکنان شهرداری به محل کار خود شدند.
شوشان: کارگران معترض شهرداری اندیمشک که مدعی اند 14 ماه است حقوق دریافت نکرده اند روز دوشنبه مانع ورود کارکنان شهرداری به محل کار خود شدند.

این کارگران که تعداد آنها 60 نفر تخمین زده می شود در سومین روز اعتراض صنفی خود با تجمع در ورودی ساختمان شهرداری اندیمشک مانع ورود شهردار و سایر کارکنان این شهرداری شدند. کارگران معترض از نیروهای پیمانکاری بخش های مختلف شهرداری اندیمشک می باشند در سومین روز تجمع خود پرداخت حقوق 14 ماهه خود را مطالبه می کنند.

به گفته آنان شهرداری اندیمشک علاوه بر اینکه 14 ماه حقوق آنها را پرداخت نکرده ، نسبت به پرداخت حق بیمه آنان نیز کوتاهی کرده به طوریکه خدمات درمانی آنها نیز قطع شده است.

کارگران معترض تاکید کردند در صورتیکه حقوق و مطالبات معوقه آنها پرداخت نشود همچنان به تجمع صنفی خود ادامه خواهند داد.

در پی تجمع کارگران معترض شهرداری اندیمشک ، جلسه ای در فرمانداری این شهرستان با حضور فرماندار ، شهردار و شورای این شهر برگزار شده است. شهرداری اندیمشک با بدهی سنگین به پیمانکاران، سازمان تامین اجتماعی ، کارکنان و دیگر بخش ها با چالش جدی مالی مواجه شده است. رقم بدهی این شهرداری تا 400 میلیارد ریال نیز اعلام شده است.

گفته می شود حساب های بانکی شهرداری اندیمشک بابت بدهی مسدود شده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار