اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۱۱۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۸
شوشان خرمشهر:کوروش زارعی داور بخش صحنه ای جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر گفت: سیاست گذاری جشنواره باید هدفمند شود.
وی در این خصوص ادامه داد: قاعدتا سیاست گذاری صحیح منجر به تولید آثار جدید خواهد شد. چرا که در دوره های قبل شاهد آثار قوی تری بودیم و این عقب گرد هنری تنها به دلیل عدم سیاست گذاری مناسب روی میدهد. 
زارعی با اشاره به سیاهی های جنگ گفت: فتح خرمشهر نباید تنها نماد تلخی و سیاهی شود، در آثاری که تا به الان شاهد آن بودم هیچ اثری از خرمشهر، اقتصادش، معضلات کنونی، جغرافیایش و مختصات شرعی و قانونیش، در بسیاری از آثار نیست و سهم این شهر از جشنواره تنها نام آن است.
وی ادامه داد: اگر بناست این جشنواره حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد باید نگرش و سیاست گذاری جدیدی را پیش بگیرد و از همین امسال برای جشنواره بیست و دوم خود برنامه ریزی کند و دبیرخانه این جشنواره ارتباط تنگاتنگی با هنرمندان تمام استان ها داشته باشد، چرا که با این روش شاهد رشد و پیشرفت نخواهیم بود.
زارعی گفت:  اگر به دنبال رشد و خلاقیت در آثار نباشیم، شاهد تعطیلی و زوال جشنواره فتح خرمشهر باشیم.
کوروش زارعی با اشاره به هدفمند شدن تئاترها در این جشنواره گفت: امیدوارم در سالهای آینده با سیاست گذاری مناسب شاهد آثار اورجينال باشیم، نه آثاری که در جشنواره های دیگر حائز مقام نشده اند و فتح خرمشهر جایی برای عرض اندام آنها باشد.
وی ادامه داد: جشنواره محیطی برای ایجاد ارتباط مردم با هنرمندان و مسئولین است، و هنرمندان باید از دایره بسته ای که در آن قرار گرفته اند، خارج شوند تا ارتباط عمیقی با مردم که ولی نعمتهای تئاتر هستند برقرار کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار