اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۲۴۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲
شوشان خرمشهر:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در گفتگو با شوشان گفت:
خانه هنرمندان اهواز سال آینده به بهره برداری می رسد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان  گفت:مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای پیگیری مصوبات سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان خوزستان و بازدید از پروژه های عمرانی و مشکلات فرهنگی هنری  و حضور در راهپیمایی اربعین همگام با مردم درمرز بین المللی شلمچه و چزابه به استان خوزستان سفر کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، محمد جوروند اظهار کرد : با توجه به درخواست آقای جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر راه اندازی خانه مطبوعات ،با مذاکرات صورت گرفته با راه اندازی خانه مطبوعات منطقه آزاد اروند جهت شهرستان های آبادان و خرمشهر بعنوان هدیه ای به اهالی محترم رسانه اروند موافقت شد.
جوروند به موضوع فرهنگسرای طیب آبادان اشاره کرد و بیان کرد: فرهنگسرای آبادان بیش از 55 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با توجه به مشکلات مالی ،ادامه کار آن متوقف شد در جلسه ای که با حضور مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی،مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و اروند و رئیس اداره آبادان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان برگزار گردید مصوب گردید؛سازمان منطقه آزاد اروند این پروژه را تکمیل و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز آنرا تجهیز نماید .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان درباره  پروژه های در حال احداث استان نیز گفت: پروژه های مختلفی در استان در حال اجرا می باشد که مهمترین آن ،پروژه خانه هنرمندان اهواز می باشد که یک میلیارد و 800 میلیون تومان به آن تخصیص داده شده است .
وی افزود: خانه هنرمندان اهواز پروژه بزرگی است که تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و  نوید بسیار خوبی برای هنرمندان استان خواهد بود .
جوروند با اشاره به همیاری و همکاری خوب استاندار و مدیریت برنامه ریزی خوزستان در خصوص پروژه خانه هنرمندان اهواز ،اظهار کرد: خانه هنرمندان اهواز دارای 6 سالن پلاتو،سینما و ... است که هم اکنون نماکاری و گچ کاری آن در حال انجام است .
 وی در پایان بیان کرد: با عنایتی که وزیر محترم به خوزستان دارند در هفته جاری نیز معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خوزستان سفر خواهند کرد تا از نزدیک مسائل هنری استان را پیگیری نمایند .
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار