اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۵۷۸۹
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازیکنانم مثل شیر به بازی برگشتند و معتقدم ما در این دیدار مستحق برد بودیم.
افشین قطبی روز جمعه در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان اظهار داشت: از حضور این همه هوادار در ورزشگاه جدید فولاد خوشحال شدم و حمایت آن ها برایم لذت بخش بود.

وی با بیان این که در 30 دقیقه اول ، بازی خوبی انجام دادیم و یک پنالتی برای ما گرفته نشد افزود: در این دیدار حق تیم ما پایمال شد چون پنالتی که به سود حریف گرفته شد به نظر من درست نبود.

قطبی گفت: عکس العمل تیم ما در 20 دقیقه آخر عالی بود، معتقدم خیلی از تیم‌ ها نمی‌ توانند در این شرایط به بازی باز گردند اما بازیکنان ما مثل شیر به بازی بازگشتند. در 20 دقیقه آخر بازی همه کار کردیم فقط گل نزدیم.

سرمربی فولاد در مورد نظر امیر قلعه‌ نویی که گفته بود حق تیمش در این دیدار برد بود، گفـت: برای امیر قلعه‌ نویی احترام زیادی قائل هستم. وقتی شما در کنار زمین تیمی را هدایت می‌کنید شاید احساسات اجازه ندهد خیلی از مسائل را درست ببینید ولی فولاد خوب بازی کرد و حقش برد بود.

وی در مورد آینده تیم فولاد، گفت:همانطور که سال‌ها قبل مردم ایران در این سرزمین متحد شدند و هشت سال با صدام جنگیدند و پیروز شدند حالا هم اگر تیم فولاد یکدست شود و همه دیدگاه خود را برای پیشرفت خوزستان دنبال کنند شک ندارم این تیم با استعداد و پتانسیلی که دارد نه تنها در  ایران بلکه در آسیا بهترین می شود. 

قطبی در پاسخ به این پرسش که در نیمه دوم وینگرهای این تیم یک مقدار افت کردند و‌ آیا بهتر نبود آن ها زودتر تعویض شوند گفت: قبل از بازی شما یک برنامه برای خودتان دارید و در جریان بازی تصمیم می‌ گیرید که چه زمانی تعویض کنید. همیشه در مورد تعویض‌ ها می‌ توان بحث کرد و قطعا بعد از بازی صحبت در مورد تعویض آسان است چرا که همه اتفاقات مشخص شده است.

وی گفت: این ورزشگاه جدید است و برخی از بازیکنان ما در این جو شوکه شده بودند البته فراموش نکنید سپاهان هم تیم بسیار خوب و پر مهره‌ای است.

دیدار تیم های فولاد و سپاهان با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

ایرنا/

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار