اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
با حضور یلدا معیری؛
کارگاه آموزشی عکاسی بحران ویژه عکاسان خبری و مستند با حضور یلدا معیری توسط آموزشگاه عکاسی امین در اهواز برگزار می‌شود.
بخشی از این كارگاه به نمایش آثار یلدا معیری از عكاسی  بحران در كشورهای مختلف اختصاص دارد كه در آن از تجربیات خود و شیوه‌های مواجهه با موضوعات مختلف در شرایط بحرانی می‌پردازد و بخش دوم كارگاه به ارایه آثار، بررسی و راهنمایی پروژهای شخصی  شركت كنندگان اختصاص دارد. 

یلدا معیری متولد 1360 در تهران عضو هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران فعالیت عکاسی خود را از سال 1380 به صورت تجربی و با رفتن به جنگ عراق و آمریکا آغاز کرده است. پوشش بسیاری از جنگ‌ها و بلایای طبیعی در کشورهایی چون عراق، افغانستان، گرجستان،  لبنان، پاکستان، اندونزی، سومالی و... را در فهرست تجارب خود دارد. 

عکس‌های وی در نشریاتی چون تایمز، نیویورک تایمز، فیگارو، میل آن ساندی و... چاپ شده است. وی برنده نخست دو دوره جایزه عکاسی مطبوعاتی ایران است. همچنین عضو هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران را در کارنامه خود دارد. 

وی نمایشگاه‌های انفرادی زیادی در کشورهای فرانسه، اتریش، بنگلادش و... برپا کرده است. معیری برنده نشان سال و دوربین طلایی عکاسی مطبوعاتی سال 1397 است. 

این کارگاه در روزهای پنجشنبه و جمعه 2 و سه و  پنجشنبه و جمعه 9 و 10 خرداد 1398 در آموزشگاه عکاسی امین واقع در اهواز، زیتون کارمندی، خیابان کمیل، دور فلکه می‌شود. 

ساعت شروع کارگاه از 14 تا 18 است. همچنین هزینه این کارگاه برای چهار روز 200 هزار تومان اعلام شده است. 
علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه می‌توانند برای دریافت آگاهی بیشتر با شماره‌های 09169076961 و 06134458045 تماس بگیرند.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار